Testy na řidičák

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
6.7.22 19:25

Testy na řidičák

Dobrý den, všechny zdravím :mavam:
Jsem tu sice nová ale potřebuju poradit od zkušených. Bude mi za dva měsíce 18 a chci řidičský průkaz. Řídit umím, v tom problém nevidím. Řídím na polích celkem běžně. Teď mi jde ale o písemnou zkoušku. Bojím se že to nezvládnu a nedám to. Je to opravdu tak těžké? Bratr je ode mě rok a půl a říkal že to málem nezvládl.
Děkuji předem za všechny odpovědi a omlouvám se že ruším takto večer.
Jo a omlouvám se za zařazení do této kategorie, nevěděla jsem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2463
6.7.22 19:34

Pokud se nic nezměnilo, tak všechny otázky jsou dohledat na internetu a stejně jsou v testu. Myslím, že na to existují i aplikace, kde si to můžeš procvičit. Takže úplně v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17500
6.7.22 19:37

Není to těžké… 8) Před pár lety, když už mi bylo skoro pade, jsem si rozšiřoval papíry, dělal „profesák“ a tam bylo spousta specialit, o kterých jsem nikdy neslyšel, protože jsem sice „C“ měl asi 25 let, ale nikdy nevyužil a který u zkoušky na osobák nepotřebuješ a dal jsem to na plnej počet a test jsem měl naškrtanej jako druhej… Byl jsem v autoškole jeden z nejstarších a už minimálně půlka mozkovejch buněk chcíplejch… :nevim: :nevim: :nevim: 8) 8) 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28561
6.7.22 19:39

No na poli asi nebudou přednosti a silnice a jiná auta, takže že umíš řídit bych netvrdila. Stejně budeš muset mít jízdy a testy najdeš na internetu taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.7.22 19:40

Moc vám děkuji za odpovědi. Samozřejmě stále otázky procvičuji, jen mě vyděsil hodně brácha :? No děkuji za uklidnění a hezký večer

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17500
6.7.22 19:46
@Kyselinaaa píše:
Moc vám děkuji za odpovědi. Samozřejmě stále otázky procvičuji, jen mě vyděsil hodně brácha :? No děkuji za uklidnění a hezký večer

Brácha se na to nejspíš totálně vy.sr.al… :think: :nevim: 8) Když budeš dávat pozor v autoškole a průběžně si zkoušet testy na netu, tak to musíš dát, i kdybys měla IQ jen nepatrně lepší než tykev nebo houpací kůň… 8) Náročnější bývají jízdy, tam někteří zkušební komisaři občas vyhazujou lidi za vyložený fíčoviny, třeba v Jihlavě působí, nebo do nedávna působil kkot, kterej vyházel spoustu lidí od zkoušek, přestože podle instruktorů autoškoly byli dobří… 8) 8) 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28561
6.7.22 19:47
@Kyselinaaa píše:
Moc vám děkuji za odpovědi. Samozřejmě stále otázky procvičuji, jen mě vyděsil hodně brácha :? No děkuji za uklidnění a hezký večer

No ale zvládl to, dokonce i tady jeden z pomocný školy to dál tak co by jsi to nedal ty :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29608
6.7.22 19:58

To zvládne každý, prostě to musíš trénovat pořád dokola a učit se no :nevim: test jako ve škole.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2992
6.7.22 20:04
@Kyselinaaa píše:
Dobrý den, všechny zdravím :mavam:
Jsem tu sice nová ale potřebuju poradit od zkušených. Bude mi za dva měsíce 18 a chci řidičský průkaz. Řídit umím, v tom problém nevidím. Řídím na polích celkem běžně. Teď mi jde ale o písemnou zkoušku. Bojím se že to nezvládnu a nedám to. Je to opravdu tak těžké? Bratr je ode mě rok a půl a říkal že to málem nezvládl.
Děkuji předem za všechny odpovědi a omlouvám se že ruším takto večer.
Jo a omlouvám se za zařazení do této kategorie, nevěděla jsem

Buď na silnicích trošku pokornější a ne taková sebevědomá jako jsi teď.
Něco jiného je řídit na polích a něco jiného je řídit v provozu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3098
6.7.22 20:13

Já si dělala řidičák loni ve 30ti letech a testy jsou pohoda, ty jsem dala na plný počet. Jízdy jsem zvládla až na druhý pokus, komisař mě vyhodil 2 min od cíle :jazyk:. Už jsem se viděla holt v cíli no :lol:. Každopádně jezdit po poli a jezdit ve městě, křižovatky atd je teda velký rozdíl. Na poli se můžeš naučit maximálně ovládat auto, nikoliv jezdit a zvládat provoz. Komisaři jsou dost přísní, u prvního pokusu nás z 8 to dala jen jedna :lol:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41172
6.7.22 20:14
@pikola píše:
No ale zvládl to, dokonce i tady jeden z pomocný školy to dál tak co by jsi to nedal ty :nevim:
:mrgreen: že o tom furt mele neznamená, že to zvládl
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
518
6.7.22 20:16

Zkoušej na těchto stránkách, a určitě to zvládneš. https://etesty2.mdcr.cz/…/TestExam/16

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19617
6.7.22 20:42

To sebevědomí v jízdě bych fakt ubrala. Testy jsou testy, musíš se učit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
148
6.7.22 20:48

Testy jsou to nejlehci ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2367
7.7.22 08:33

Trénovat a trénovat :) otázky se lze naučit, ty jsou fakt nejjednodušší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat