Tetování - rozchod

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.19 18:29
Tetování - rozchod

Ahoj jak byste reagovali. Chci si nechat udělat tetování, nic velkého, velikostně 5-6 cm. Přítel je zásadně proti, prý jestli s tím přijdu, rozejdeme se. Nechce prý holku s tetováním. Říkám si, nijak ho neomezuju, nenicim jeho kůži, ale jemu to vadí. Jak byste reagovali, přijde mi to líto.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
Reakce:
Čičorečka
Závislačka 2827 příspěvků 29.08.19 18:33

Nelíbí se mu to, no. Taky bych nechtěla chlapa třeba s piercingem v penisu. Ultimáta nejsou fajn, ale aspoň ti řekl svůj názor.

terien
Extra třída :D 12441 příspěvků 29.08.19 18:35

Tak jestli se mu to hnusí, těžko to změní. To už musíš vědět ty, jestli ti ten obrázek za to stojí.

Wani
Závislačka 3801 příspěvků 29.08.19 18:39

No rozmysli se, zda takový muž za vztah vůbec stojí. :nevim: S tetováním či bez.

MP Krista
Ukecaná baba ;) 1364 příspěvků 29.08.19 18:41

Ani se mu nedivím. Pro mě je tetování známkou jisté sociálně intelektuální nedostacivosti.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.19 18:41

Tak asi se mu to nelíbí a kdyz to budes mít na sobě, asi se mu nebudes libit ani ty. Jinak jsem nekde cetla, ze tetování maji vice lide s nizsim socioekonomickym statusem. Podle mě je to pravda, moc vysokoškoláků s kérkou neznám, ale stačí se projít u nás v cikánské čtvrti… :lol: Jinak mám jednoho kamarada a ten je jediny, ke kteremu to tetovani jde. Jedna moje zamestnankyne, opravdu krasná, super postava, nádherný obličej, dlouhé blond vlasy, tak ta si tim vyloženě zprznila vzhled. Nechala si vytetovat velkou růži a nejake pistole…proste katastrofa. Moc reprezentativní to nebylo.

Wani
Závislačka 3801 příspěvků 29.08.19 18:44
@Anonymní píše:
Tak asi se mu to nelíbí a kdyz to budes mít na sobě, asi se mu nebudes libit ani ty. Jinak jsem nekde cetla, ze tetování maji vice lide s nizsim socioekonomickym statusem. Podle mě je to pravda, moc vysokoškoláků s kérkou neznám, ale stačí se projít u nás v cikánské čtvrti… :lol: Jinak mám jednoho kamarada a ten je jediny, ke kteremu to tetovani jde. Jedna moje zamestnankyne, opravdu krasná, super postava, nádherný obličej, dlouhé blond vlasy, tak ta si tim vyloženě zprznila vzhled. Nechala si vytetovat velkou růži a nejake pistole…proste katastrofa. Moc reprezentativní to nebylo.

A to já znám vysokoškoláků s tetováním hafo. :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.19 18:48
@Wani píše:
A to já znám vysokoškoláků s tetováním hafo. :lol:

Ja jsem studovala 3 vysoky skoly a vim pouze o jednom. Pokud to mel nekdo dalsi, tak na mistech, ktera nejsou viditelná…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.19 18:48

Já výšku mám, ne tři, ale jednu. Cikanka nejsem :)

DoktorkaZorkaHorká
Povídálka 34 příspěvků 29.08.19 18:49

Přítele zcela chápu. Tetování je mi tak nepříjemné, že by to byl pro mě důvod k rozchodu. Zvláště když tě poznal a zamiloval se do tebe bez něj.
Ať si každý dělá co chce, u blízkých by mi to vadilo velmi.

Šáruší
Kelišová 5161 příspěvků 29.08.19 18:52

A až si později budeš chtít ostříhat vlasy, nebo budeš chtít jít na plastiku, nebo začneš nosit harémky…taky ti vždycky bude vyhrožovat, že tě opustí? A až vaše dítě domů dojde s tetováním, tak ho vyhodí?
Vyhrožovat rozchodem kvůli 5cm tetování, to je úlet. Takže bych šla na tetování.

Elephantka
Ukecaná baba ;) 1209 příspěvků 29.08.19 18:53

Taky nemam rada tetovani. Modlim se, aby to ani jednu z mych dcer nenapadlo. :poblion: A tvemu priteli se tudiz nedivim.

Wani
Závislačka 3801 příspěvků 29.08.19 18:58
@Anonymní píše:
Ja jsem studovala 3 vysoky skoly a vim pouze o jednom. Pokud to mel nekdo dalsi, tak na mistech, ktera nejsou viditelná…

Znám i dost lidí s tetováním, co vystudovali nějaký východoasijský obor. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.19 18:59
@Anonymní píše:
Já výšku mám, ne tři, ale jednu. Cikanka nejsem :)

Tak já hlavně nechápu jednu věc. Proč se chceš přítelovi nelíbit?! Já jdu třeba ke kadernici a nekdy se přitele ptám, jestli by se mu líbila na mé tmavší barva, svetlejší nebo o hodne kratší vlasy. Chci se mu líbit. Proč ty ne? Chapu, že nekomu se tetování líbí, nekomu ne. Ale nechápu, ze o tom uvažujes, kdyz víš, ze se mu to nelíbí. Buď ho nemiluješ, nebo jsi sobecká. Clověk by neměl hledet jen na toho druheho a koupit si treba i šaty, ktere se líbí TOBĚ, bez ohledu na něj, ale tohle je napořád. Je to zásadní. My jsme treba rekonstruovali dům a vse jsme delali tak, aby se to líbilo oběma. Protože o tom podle mě partnerství je…

Wani
Závislačka 3801 příspěvků 29.08.19 19:00
@DoktorkaZorkaHorká píše:
Přítele zcela chápu.Tetování je mi tak nepříjemné, že by to byl pro mě důvod k rozchodu. Zvláště když tě poznal a zamiloval se do tebe bez něj.
Ať si každý dělá co chce, u blízkých by mi to vadilo velmi.

A co je ti na tom nepříjemné? A jak bys u blízkých na to tetování reagovala? Moje babička taky nemá ráda tetování, ale tak max. jednou do roka řekne, že se jí ty omalovánky na nás nelíbí. :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
Váš příspěvek
Reklama