Teutonia - cena a skladnost

Anonymni
14.11.07 23:41

Teutonia - cena a skladnost

ahoj holky,
koukala jsem na

http://www.babyonlineshop.de/frame.php?…

moc se mi líbí model S3 a taky nabídka na těchto stránkách, že si prostě můžu potah z venku i zevnitř vybrat. Moc se mi líbila ta černá varianta, ale mimčo se mi narodí v březnu, takže letní měsíce bude trávit v leže. Pokud bude ležet v černé korbičce v 25 stupních, tak m i to přijde jako pokus o vraždu :-). Takže tuhle variantu a vůbec kolekci 2007 jsem zavrhla. Zde je vidět kolekce 2008 a tu v Čechách na vámi uváděných odkazech nikde nevidím.

Pokud počítám kurz 28 Kč (to jsem našla na stránkách CNB), tak mě to bez pevné korbičky vyjde na 559,95*28= 15. 678,60

korba (Tragetasche) - tady uvádějí ještě kolekci 2007 - bude to sedět na podvozek 2008? cena 97,95*28= 2. 742,60

dopravné 30*28= 840

celkem suma 19.261,20

V tom Liberci to vyjde levněji?

Holky, kde koupit nejlevněji a kde mají nejlepší výběr?

A taky důležitá věc, vejdou se dvě děti a Teutonia s korbou do fordu fiesta? (nevelké auto) :-))

Moc vám děkuju za reakce
Nenicka

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7138
15.11.07 08:36

Už jsem to napsal na vedlejší vlákno o Teutonii, jen dodám, že největší výběr bude asi v Liberci ve vzorkovně, ale i tam mají vždy jen pár potahů, protože Teutonie se dělají na zakázku a kvůli možnosti výběru různých potahů a podvozků a kole´ček se dostáváme do stovek možných kombinací, a není v silách žádné prodejny to mít vše na skladě. Takže na prodejně najdete vždy 1-2 ks od modelu a k tomu velký vzorník potahů.
K těm cenám oficiální MOC je u Spirit S s ruční brzdou 15000,–
měkká vložná taška 3510,–
korba 3450,–
Fashion korba 4200,–
Fashion korba už má matraci, u měkké tašky a korby se musí dokoupit matrace, na výběr kokosová za 510,–, nebo Alvi za 990,–
Ale stejně to vyjde lebvněji než v tom německu, co jsi počítala.
A s tím autem, prý se vejde do malé Alfy Romeo, takže do Fiesty by to mělo jít, ale rozhodně to chce vyzkoušet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70
15.11.07 08:51

Nevim přesně jestli to v Liberci vyjde levněji, ale já si radši o něco málo připlatila než abych měla případné problémy s reklamací (i když si myslim, že na tento kočárek jen tak nějaká reklamace nebude). Když jsme v Liberci kočárek objednávali, ptal se nás pan Pichl, zda budeme chtít už novou kolekci 2008 (my měli ale vybrano ze staré), takže určitě objednávají už i novou kolekci, ale říkal že dodací lhůta bude o něco delší. Jsou tam tak ochotní, že by se kočár mohl složit a vyzkoušet ho jak se vejde do auta a jak je skladný.Ceny můžeš porovnat na adrese obchodu v Liberci: http://www.babyrenka.cz/index.php?…
Když jsme doma vybírali jaký vzor si vybereme, dali nám adresu v odchodě
www.teutoniacz.cz a tak jsou uvedené ceny na kočárek i na doplňky. Když jsme objednávali v obchodě v Liberci, brali jsme toho víc a dostali jsme na místě slevu. Takže já bych to Německo moc neriskovala, i když to má třeba někdo vyzkoušený a naběhla bych do Liberce. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
228
15.11.07 21:08

Ahojky,
já jsem teutonii kupovala právě v Německu, protože to máme kousek od hranic. Kočárek mě vyšel i s taškou na 399 Euro (obchod se měl rekonstruovat,takže vyprodávali zboží na krámě s 25 % slevou). Před měsícem jsem se tam byla opět podívat cena byla 450 kočár a 130 taška. Na obchodě měli většinou fun (asi 6 barev) a 2 mistral.
Jinak jsem chtěla cíleně kočár s taškou, kromě toho ,že bydlíme v patře bez výtahu a mimčo se v tašce líp nosí a máš volnou druhou ruku. Druhý důvod byl ,že jsem měla u prvního mimi zkušenost ,že když dítě spí a ty chceš jít domů (třeba v zimě v mrazu hodinka s novorozencem venku stačí) ,tak si spící mimčo vyneseš v tašce domů a necháš ho spát a nemusíš ho budit vyndaváním z korby ( malá mi takhle dospávala doma ještě 2 hodiny).
T. jsou super kočárky , i když bych si tedka raději vybrala fun podvozek (větší stabilita při nájezdu na obrubník,když se mi ze strany věší na kočár druhé dítě a jednak je lehčí ,i když S3 taky jde pořád vynesu kočár s téměř ročním mimi po 10 schodech ze sklepa nebo zvednu sama do tramvaje).
Hodně si chválím materiál , výborně se udržuje,nečistotu stačí setřít , zatím jsem neprala a výborně odpuzuje vodu.
Myslím si ,že koupí T. určitě neprohloupíš.
Apolena

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
228
15.11.07 21:15

Ještě bych zapoměla,
u nás mám výbornou zkušenost s www.babywelt.cz
Na T. jsem si zde doobjednávala nástavec na hluboký kočár ,adapter na autosedačku a nánožník. I když mám kolekci 2006 a tato barva se letos už nedělá. Ochotně z prodejny zavolali přímo do továrny a objednali mi ušití nánožníku.
Mám s nima výbornou zkušenost.
Jinak když zapátráš na internetu, párkrát jsem viděla T. sporták protávat i za 11 000 Kč.
A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
175
15.11.07 21:52

Jsem uz skoro rozhodnuta pr Fun system (jedina vec, ktera mi vadi je ta, ze sedacka nema bocnice na opreni hlavy do boku, ale s tim se budu muset asi smirit - o lepsim kocare nevim.) Apoleno: zajimalo by me, jak je to s materialem, videlas material na kolekci 2008? Pises, ze mas kolelekci 2006, tu jsem videla jednou v obchode a moc se mi libila, latka byla mekka, skoro jako mikrovlakno. Pak jsem potkala v parku maminku s letosni trojkolkou a potah byl mnoohem hrubsi.. Fashion se mi zda zas takovy nepoddajny a myslim, ze v lete by moc nedychal a potil se.. :roll: Nevite nekdo, jak to s tim materialem je? Do Liberce se jen tak nedostanu a v Praze jsem videla jen Fashion.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70
13.12.07 08:58

Byla jsem převčírem v Liberci v Renka obchodě a říkala paní Pichlová, že kdo se chystá objednávat kočárek Teutonia, měl by počítat momentálně s dodávkou alespoň 12 týdnů. Němci prostě nějak nestíhají vyrábět. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama