Teutonia Cosmo nebo Be you?

16303
18.5.16 22:05

Teutonia Cosmo nebo Be you?

Ahoj,
rozhoduji se mezi Be you a Cosmem. Lepší (stabilnější a odpruženější) mi přijde Be you, ale odrazuje mě ta větší váha… Volil někdo mezi těmito modely? Jak zápasíte s váhou u be you, 15 kg už mi přijde dost, budu to nakládat do auta a tak… Děkuji za sdílení Vašich zkušeností :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

PID
725
18.5.16 22:23

Mame Be You, uz teda starsi model (cca 3 roky) a neprisel mi nejak tezky. :nevim: Da se pekne slozit a nalozit do auta, zadne zapaseni. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16303
18.5.16 23:02

@PID děkuji za zkušenost s váhou :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1717
19.5.16 11:55

Ja mam Cosmo, ted jezdime s hlubokou korbou a stve me na tom (asi je to ale normalni) ze pri skladani do auta musim sundat korbu a slozit podvozek a dalsi obr misto zabira korba…
nastesti ale mame velke auto tak se vejdeme
jinak jsem s nim spokojena, be you neznam…predpokladam, ze je to novejsi Teutonia…tak by snad mel byt inovovany a promyslenejsi :)
Eva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16303
19.5.16 13:15

@ewes já si právě říkám, že zas tolik do terénu jezdit nebudeme, takže by cosmo mělo stačit, když k tomu dokoupíme tu pevnou nápravu… to be you je robusnější a výhody má, ale zase je o to 1,2 kg těžší, z čehož mám strach…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
174
3.1.17 21:18

Stupatko

Maminky obnovuji diskuzi, zajimalo by mne, jay mate osvedceny tip stupatka ke kocarku Teutonia Cosmo.
DEKUJI

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama