Therme Erding - Mnichov.

1039
17.11.15 10:57

Therme Erding - Mnichov.

Ahoj, byl jste prosím někdo v Therme Erding Mnichov.
Chystáme se tam, tak se pídím po tom jak to tam chodí a hlavně jestli jsou tam tobogány i pro menší děti (plavce). 5 a 7 let.
Děkuji Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12103
17.11.15 11:45

@Haňule1 jezdíme tam pravidelně, je to tam super ;) co by te zajimalo, zaplatíš vstup a jdes 8) jediné co se uvnitř platí navíc je vstup do tzv relax zóny nebo jak bych to rekla, jsou to tri minerální bazény je to pecka ale děti tam nesmí myslim Od 14 :think: tobogany jsou zvlast v takove kopuli pak je tam divoká řeka velkej bazen s barem kterým proplaves ven, pak nekoli vyrivek para atd…kdyztak se ptej ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1039
17.11.15 13:31

Jé super děkuju:-)
Zajímá mě vstup. Našla jsem 31Euro, to platí i pro děti nebo je tam možnost rodinný vstupenky. V tom základním vstupu mám i tobogány?
Tobogány jsou uvnitř?
Jídlo, mám si vzít s sebou nebo se dá nějak rozumně najíst tam?
Byli jste v Praze v Aquapalace? Co je lepší? Praha nebo Mnichov?
Děkuji moc. H.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12103
17.11.15 14:15

@Haňule1 je tak to se přiznám ze ceny si nepamatuji :oops: ale vim ze se nam vetsinou vyplatilo koupit treba 3-4 hodky max a event doplatit pri odchodu..jj tobogany jsou v ceně a jsou uvnitř. Jedine co se plati zvlast je uvnitř ty minerální bazény. Ale jeden je i zdarma venku ;) jidlo koupis uvnitř je tam poměrně velka restaurace - klasika, currywurst, pizza hranolky nejaky saláty…ceny jako v nemecku ne „extra“ dražší. Ale klidne si tam vezmi i svoje jsou tam lehátka a mista kde si to muzete v klidu snist ;) Toboganu je tam urcite vic jak v Průhonicích a hlavne delsi…ja tedy v cestlicich byla naposledy tak pred 3mi lety tak nevim jestli se neco nezmenilo :nevim: kazdopadne celkove ja jsem tam moc spokojena ale my mame příbuzné v Mnichově takze tam jezdíme casto a mame to kousek vy tam chcete jet na otocku? Jen ze mi vzdycky vylezeme poměrně unavení :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1039
17.11.15 14:21

Nejdřív jsem myslela, že tam budeme spát ale to by se sakra prodražilo. Máme to 3hoďky, tak to dáme. Do Prahy to máme skoro stejně daleko a odcházíme pokaždé kolem 21hodiny, doma o půlnoci. Tak to tady bude podobné..
Jinak moc děkuju:-) Vyrazíme tam v neděli 13.12. Doufám, že tam nebude úplně narváno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12103
17.11.15 14:30

@Haňule1 no to jsem ti zrovna chtela napsat…víkendy jsou tam trochu sileny…ale jestli to mate ty 3 hodky tak to date ;) je proste kepsi všední den…kazdopadne doufam ze si to tam uzijete :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1039
17.11.15 16:40

Kluci tobogány milujou takže si to užijou:-) Já to budu muset přežít :roll: :lol:

Ještě jsem se chtěla zeptat, zda jste v Mnichově byli v mořském světě a v zoo, případně co dalšího tam stojí za navštívení?
Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12103
17.11.15 17:19

@Haňule1 to jsme bohuzel nebyli :oops: ale kazdopadne pokud by jste chteli do centra se kouknout urcite se vyplati auto nechat nekde na okraji a dojet ubahnem… ;) ted ctu jedete v prosinci tak bych urcite jela do centra na trhy!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama