Tiché odrážedlo

včera v 14:51

Tiché odrážedlo

Ahoj, prosím o tipy a vaše zkušenosti s nějakou odrazedlem s měkkými koly, aby o nás nevěděla celá ulice. Malýmu je trochu přes rok, ale běhá zdatně a už bychom to asi mohli pomalu zkusit.
Na netu jsem našla jen Funny Wheels 2v1, máte zkušenosti s ním? Nebo ještě jiné modely? Diky :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19725
včera v 14:56

Funny wheals je tizsi, ale je vyšší, než malé enduro. Takže pro trošku větší dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
včera v 15:35

Jsme spokojeni s Funny wheels. Dceri jsem jej ale dávala až po roce a půl, synovi plánují taky tak, odrazedlo by prý, kvůli správnému vývoji měla byt až po půl roce samostatné chůze, ale to je samozřejmě na vas. Jen tedy nevím zda by sedelo už ročnímu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2022
včera v 16:07

My měli čtyřkolku puky a velká spokojenost :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3157
včera v 20:24

Dcera měla Chillafish, byla sem 100% spoko. Mám ho schované pro malého ☺

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1796
včera v 20:57

Funny wheels je super, mnohem lepší než ty enduro motorky. Nastavené na nižší pol9hu je velké jako malá motorka, nastavené na vyšší polohu jr jako ta větší motorka. Není úplně tiché, ale je rozhodně tišší než enduro, taky líp jezdí. Ale viděla bych to až za pár měsíců, ročnímu bude asi malé všechno, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
včera v 21:12

Díky za rady všem! Jde mi hlavně o tu hlucnost.
@Platanka: je to možné, ale syn je dost veliký, možná by to zrovna jemu už mohlo být. Ale když nebude nebo když na to ještě nebude zralý, schováme do garáže a vytáhneme za pár měsíců, no big deal :dance: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat