Tinnitus a bolest hlavy?

16.4.21 15:50

Tinnitus a bolest hlavy?

Dobrý den.
Zajímalo by mě od čeho myslíte že by mohl být tinnitus a bolest hlavy?
Krevní obraz v pohodě, krční páteř téměř bez blokád.
Už jsem oblítala miliardu doktoru a jsem z toho špatná, poraďte prosím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28553
16.4.21 15:58

Co ti řekli na ORL?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.21 16:04

@vokishka Nic,prý je to v pořádku.

• Citovat
  • Nahlásit
16.4.21 16:07

Mám také už skoro rok, doktoři nezjistili nic! Krev i páteř OK, i když já mám tedy skoliózu, takže páteř je jaksi v rámci možností…Zhoršuje se to, když jsem dlouhou dobu v respirátoru a když jím čokoládu nebo piju kávu. Co tlak? Jaký typ bolesti to je? Pulzní nebo spíš náběh na migrénu? Celá hlava nebo jen některé oblasti, půlka…? Tinnitus v jednom uchu nebo obou? Já už jsem taky zoufalá, cvičím akorát na tu krční páteř, snažím se hodně pít a beru hořčík, ale moc to nepomáhá. Už jsem zoufalá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.4.21 16:12

@Štrample obecná Tlak máme vysoký v rodině ale jen někdy jsem měla takový vyšší jinak v pohodě, spíš tenzní bolest hlavy.
Tinnitus v jednom uchu.
Přemýšlím že bych se zkusila poradit i na Ulekáře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.4.21 16:25

@Andrejka37569 Tak to mám fakt podobně, vysoký tlak v rodině a a tinnitus v jednom uchu respektive v jednom výrazně silnější. Charakter pískání, bzučení…Já jsem byla i na magnetické rezonanci a nenašli nic. Co mi trochu pomáhá, jsou procházky na čerstvém vzduchu, trochu ten hořčík, hodně větrat… Zrovna včera se mi to rozjelo po hodinovém běhání po Albertu… je to děs hlavně v noci. :cert: Soucítím s tebou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.21 16:46
@Štrample obecná píše:
@Andrejka37569 Tak to mám fakt podobně, vysoký tlak v rodině a a tinnitus v jednom uchu respektive v jednom výrazně silnější. Charakter pískání, bzučení…Já jsem byla i na magnetické rezonanci a nenašli nic. Co mi trochu pomáhá, jsou procházky na čerstvém vzduchu, trochu ten hořčík, hodně větrat… Zrovna včera se mi to rozjelo po hodinovém běhání po Albertu… je to děs hlavně v noci. :cert: Soucítím s tebou.

Kdo tě poslal na magnetickou rezonanci? A co byl důvod? Jen tinitus? Mně řekli na ORL, že mám vše v pořádku a že si snad zvyknu. Na ortopedii a neurologii mi řekli, že mi bohužel nepomůžou. A tím to skončilo. Mívám teda často migrény. Není to tak dlouho, co jsem měla migrénu týden. To jsem neměla nikdy v životě. Zato teď mě snad dva týdny nebolela hlava. 8o To je skoro až divný.

• Citovat
  • Nahlásit
16.4.21 17:09
@Anonymní píše:
Kdo tě poslal na magnetickou rezonanci? A co byl důvod? Jen tinitus? Mně řekli na ORL, že mám vše v pořádku a že si snad zvyknu. Na ortopedii a neurologii mi řekli, že mi bohužel nepomůžou. A tím to skončilo. Mívám teda často migrény. Není to tak dlouho, co jsem měla migrénu týden. To jsem neměla nikdy v životě. Zato teď mě snad dva týdny nebolela hlava. 8o To je skoro až divný.

Hele na MR mě taky neposlali a tebe Zdřejme asi taky nepošlou, protože v dnešní době jdeš od blbec k blbcovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.4.21 17:10
@Anonymní píše:
Kdo tě poslal na magnetickou rezonanci? A co byl důvod? Jen tinitus? Mně řekli na ORL, že mám vše v pořádku a že si snad zvyknu. Na ortopedii a neurologii mi řekli, že mi bohužel nepomůžou. A tím to skončilo. Mívám teda často migrény. Není to tak dlouho, co jsem měla migrénu týden. To jsem neměla nikdy v životě. Zato teď mě snad dva týdny nebolela hlava. 8o To je skoro až divný.

A ještě otázka máte to v jednom uchu nebo ve dvou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.21 17:29
@Andrejka37569 píše:
A ještě otázka máte to v jednom uchu nebo ve dvou?

V obou.

• Citovat
  • Nahlásit
4497
16.4.21 17:35

Rozhodně zajít na foniatrii. Na tinnitus se v ČR co vím specializují jen dva doktoři. Nějaký v Opavě a MUDr. Veldová v Praze. Můj muž s tím bojuje už rok a půl, ale začalo se to lepšit. ORL, neurologie, vše v pořádku. Je to často „pouze“ psychický problém. Hodně to ovlivňuje stres, jídlo. My jsme komplet změnili jídelníček, jedeme něco i podle TČM, ale je to běh na dlouhou trať. Můj chlap si denně 8 hodin pouští do sluchátek bílý šum a v květnu si jede pro speciální naslouchátka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
274
16.4.21 17:36

Já mám tinitus už 11 let. Myslím si, že to vše začalo díky psychice. V tom období bylo toho všeho na mě moc no. A do toho krční páteř a mírná skolioza a celkově problémy s páteří, které mám už od mala. Někdy mi v hlavě hučí tak, že se můžu zbláznit, jindy je to lepší. Na ORL nezjistili nic, sluch mám prý až moc dobrý, tam problém nebude. Takže cvičím na krční páteř, hořčík mi byl také doporučen. Hučí mi v obou, ale nejvíc v pravém. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21882
16.4.21 17:40

@Andrejka37569 no vidíš, není to rakovina, je to úzkostná porucha

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.4.21 20:17

Na magnet mě poslali na ORL, měli podezření na neurinom akustiku (velmi vzácný nezhoubný nádor sluchového nervu). Tinnitus mám spíše jednostranný. Někdy mi trochu zvoní i v druhém uchu, ale to jedno píská, syčí, zvoní non stop.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.4.21 07:46
@Peťuláková píše:
Já mám tinitus už 11 let. Myslím si, že to vše začalo díky psychice. V tom období bylo toho všeho na mě moc no. A do toho krční páteř a mírná skolioza a celkově problémy s páteří, které mám už od mala. Někdy mi v hlavě hučí tak, že se můžu zbláznit, jindy je to lepší. Na ORL nezjistili nic, sluch mám prý až moc dobrý, tam problém nebude. Takže cvičím na krční páteř, hořčík mi byl také doporučen. Hučí mi v obou, ale nejvíc v pravém. :zed:

Tak dlouho? :,( Mně bylo řečeno, že po 2 letech bych to měla přestat vnímat. A nebo pak nastoupit nějaký psychoterapie. :nevim: Teď mi třeba hučí hodně, večer to bylo málo.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat