Černé nitky ve stolici kojence

4
14.4.21 18:47

Černé nitky ve stolici kojence

Ahoj ženy,
dnes dopoledne, když jsem přebalovala syna (necelé 4 měsíce), jsem se dost zhrozila. Ve stolici jsem uviděla jakoby černé nitky, bylo jich tam hrozně moc, byly různě kroucené, někdy až v chuchvalcích. První co mě napadlo, že jsou to červy, ale koukala jsem různě po internetu a žádné takové, co by se s tímto shodovaly, jsem nenašla. Pak jsem narazila na to, že se někdy u kojenců z různých důvodů vyskutují nitky krve ve stolici, ale nenašla jsem žádnou fotku, kde by to bylo vyobrazeno a tak nevím, jestli by u nás mohlo jít zrovna o tohle.
Syn je kojený a je přikrmovaný Nutrilonem. Dříve dostával pouze 120 ml Nutrilonu před spaním, teď asi dva, max. 3 týdny zpět, začal tu samou dávku dostávat i jednou za noc. Od té doby má i častější stolici (z čehož nejsem nijak znepokojená), ale teď se nám stalo tohle. Taky je od té doby i více mrzutější přes den. Teď je to 4. den, co většinu dne probrečí a i přes den hůř spí. Nevím jestli to plakaní s tím může souviset, ale raději to sem píši také. Hned jsem kontaktovala naší doktorku, nechala si poslat foto a napsala mi, že s tímhle se ještě nesetkala. Jsem z toho celý den úplně hotová :( Přiložím foto stolice, pokud jste se některá s něčím takovým už setkala, budu moc ráda když se podělíte o zkušenosti. Předem moc děkuji.

Edit adminem: smazané fotky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
638
14.4.21 19:22

Tak to vypadá opravdu divné. No musela ti lékařka navrhnout nějaký postup ne?? Dal sledovat, když se to nezmění, odběry krve nebo něco podobného? :think: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
14.4.21 19:40

@KKikina napsala mi, že pokud se to objeví ještě jednou, máme jet rovnou do nemocnice a teď před chvílí mi od ni ještě přišla zpráva, ať ji donesu vzorek i zítra do ordinace. Celý den jsem z toho úplně mimo, o to víc, když mi pak ještě sama doktorka napsala, že se s tím ještě nesetkala :( :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1894
14.4.21 19:48

Hm, takto vypadal v plence ochutnaný banán… černé nitky. Nedal mu někdo?
Já byla kdysi zděšena z krvavé stolice- rudé kousky… pak jsem objevila ohlodany rukavek červeného plyšového svetříku. Zjevně neoplýval kvalitou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
140
14.4.21 20:00

Přesně takto to měla dcera po banánu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
247
14.4.21 20:03

Tohle vypadá na potravinovou alergii. Může to být i toho nutrilonu. Už jen ta častější stolice. Švagrove miminko mělo skoro to samé. Jen ne stolice až zvracelo po každém nutrilonu. Pokud nejedl žádný banán, nepil černý čaj nebo dokonce to může být i z brokolice. Pokud nic z toho, tak uvazuj nad alergii. Držím palce ať brzy prijde na to co to je. Zbytečně se ale nestresuj. Určitě se ukáže, co a jak. :palec: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
231
14.4.21 20:08

Taky myslím, že banán. Když to měla holka poprvé, malem to se mnou seklo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
14.4.21 20:37

Tak jste mě holky s tím banánem tak nahlodaly, že jsem nad tím začala přemýšlet, jestli se k němu nemohl nějak dostat a v pondělí mi malého hlídala na chvíli tchyně. Takže jsem ji teď zkoušela volat, no a ukázalo se, že se s ním podělila. Prý se na ni tak smutně koukal, tak mu lžičku nadlabala. Takže se zdá, že záhada je vyřešena :D pro jistotu zítra zajdu ještě k doktorce, ale myslím, že nic jiného to nebude. Všem moc děkuju :) :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1791
14.4.21 20:44

To bude ten banan u tchyne. Moje prvni prebalovani po bananu byl taky sok :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
638
14.4.21 20:51
@Dagi17 píše:
Tak jste mě holky s tím banánem tak nahlodaly, že jsem nad tím začala přemýšlet, jestli se k němu nemohl nějak dostat a v pondělí mi malého hlídala na chvíli tchyně. Takže jsem ji teď zkoušela volat, no a ukázalo se, že se s ním podělila. Prý se na ni tak smutně koukal, tak mu lžičku nadlabala. Takže se zdá, že záhada je vyřešena :D pro jistotu zítra zajdu ještě k doktorce, ale myslím, že nic jiného to nebude. Všem moc děkuju :) :srdce:

No tak hlavně, že se to rozseklo :kytka: Tak se ti ulevilo co? A teda když je jen na mléku, tak by od ní nebylo naskodu kdyby ti to příště řekla že ho něčím láduje. aby se člověk bál dát dítě ke tchyni :mrgreen: :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
14.4.21 21:31

No šok to byl pořádný, myslím že jsem hrůzou zbělala, když jsem to v té pleně uviděla :D a když jsem se dozvěděla, že měl ten banán, tak mi spadl kámen ze srdce :D no taky jsem si myslela, že kdyby mu něco dala, tak mi to aspoň řekne, prý zapomněla, ale mohla jsem si ušetřit nervy :roll: ale hlavně, že mi to řekla aspoň, když jsem se jí na to zeptala :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat