Tip ma sporťák do terénu

169
2.5.21 11:52

Tip ma sporťák do terénu

Zdravím maminy, shanim nějaký poradny sportovní kocarek do terénu. Bydlíme na vesnici a rádi trajdame po vyletech 😁 🤩 a tak potřebujeme nějaký kocarek co vydrží něco 😁 rozhodují se mezi KINDERKRAFT a PETTITE&MARS..jen nvm zda něco vydrží
Díky za rady 😁 🙏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
278
2.5.21 11:58

My máme Baby Jogger Summit XC - novější typ je Summit X3 a popravdě, projede cokoli. Bonus je skvělá nosnost, super funkční stříška a jednoduché skládání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
561
2.5.21 12:48

My letos Petite Mars zlomili ve sněhu, ale do té doby vydržel hodně. Za me jsou do terénu nejlepší trojkolky. Jané nebo treba Britax.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
169
2.5.21 12:59

@JanaDaR díky za tip mrknu 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1392
2.5.21 13:12

Též mám baby Jogger sumit X3 a jsem velice spokojená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10954
2.5.21 13:15

Mam Summit na treti dite, odvozil by klidne dalsi :).
Jinak jakakoliv podobna trojkolka - Easywalker, BoB, Thule, Mountain Buggy, Tfkatd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
90
2.5.21 14:46

Mame TFK adventure. Neni uz moc k dostani, je ted novy model mono air, ale ten by mel byt co se tyce jizdnich vlastnosti podobny. Jsem velice spokojena, projede opravdu vse. Pole, bahno, snih, kameni. Vlastne nevím co znamena, ze kocarek někde neprojede. Jedinou nevyhodu vidim v tom, ze i kdyz ma ve strisce okenko, tak v pozici sedu na maleho moc nevidim, takze jezdíme temer stale bez strisky.
Mame na nej i korbicku quickfix, tu bych byvala poridila jiny typ (multix), dalo by se dite otocit i celem ke mne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
212
3.5.21 00:17

My se rozhodovali mezi Thule a TFK. Nakonec zvitezil Thule kvuli vaze. Zatim absolutni spokojenost, jak v terenu, tak ve meste a skvela ovladatelnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat