Jaký kočárek vybrat, vůbec nevím :)

135
13.4.21 11:41

Jaký kočárek vybrat, vůbec nevím :)

Ahoj holky, tak se jdu zeptat, jak byste to viděli vy? Včera sme se byly kouknout na kočárky a zaujaly nás tyhle dva.. viz foto, já původně černý nechtěla, protože všichni říkají, ze se v tom prcek upece.. termín mám konec července, ale ta měděná okolo je nádherná ❤️ Ten světle šedy má zad mi přijde robustnější sportak, ale bojím se ze na něm půjde vše vidět.. nemáte zkušenosti?
Adamec cortina-šedy
Faster style 3 limited edition-tmavý
Moc děkuji za názory, já od včera pořad koukám na fotky a nejradši bych si vzala oba, ale to nejde 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20068
13.4.21 11:50

V černé se ti upeče, tu šedou bude pořát prát. V černým sporťáku si občas dítě i spalilo ručičku o rozpálenej potah. Pokud má teda ta šedá komplet sundávaci potah i se stříškou, tak proč ne. Já svůj světlounkej prala co 14 dní, ale tam nebyl problém. Jinak bych hledala jinou barvu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
546
13.4.21 11:50

Mě se líbí ten černý, ale zkušenosti nemám :mrgreen:,sama teď hledám kočárek :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
546
13.4.21 11:51

@Janli tak to by mě nenapadlo že se může spálit 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21040
13.4.21 11:53

Jako vzhledově se mi líbí víc ten světlý, ten černý je příšerný :mrgreen: já bych teda koukala spis na to jak je prakticky a co od nej ocekavas, jestli chceš kombinaci, tak bych koukala spis na sportovní část, tu budeš využívat déle. Ale nevzala bych ani jeden, černý se mi nelíbí a ten světly bude za chvíli špinavý (nevidím co je to za materiál, ale pokud to není něco omyvatelneho, tak to budeš proklinat).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20068
13.4.21 11:54
@Banane18 píše:
@Janli tak to by mě nenapadlo že se může spálit 8o

Záleží i na látce, jak je schopná se slunečním zářením pracovat. Já narazila na hodně blbou, ale už bych do černýho nešla. Záleží i kolik času budete trávit venku. Mě děti v kočárku spaly fakt hodně a ne vždy byl stín…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
899
13.4.21 12:10

Taky teď vybírám kočárek. Černý bych na léto asi nevolila a ten světlý se mi nelíbí vůbec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12317
13.4.21 12:42

Jestli tenhle typ, tak britax smile. Levnější bebetto niko a nebo firkon vesta

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21832
13.4.21 12:43

@Natali1996 ten adamex cortina dělají i ve verzi černá - tmavě šedá, to by bylo praktičtější
jinak s černým kočárkem nemám zkušenost, ale zas dítě v srpnu, tak měsíc bude horko, pak bude 7 měsíců zima a přesedáte do sporťáku, takže upečení dítěte bych se až tak nebála

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
577
13.4.21 12:46

Budu mluvit z vlastni zkušenosti a druhou znackou a za me nebrat. Spatne skladani kocarku a ve finale ten kloub prasknul a to jsem ho zase tolik neskladala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4059
13.4.21 12:47

Černý bych taky nebrala. Já mám šedý v ekokůži a udržoval se skvěle, látkový bych asi nechtěla v žádné barvě.
Jo a měla jsem Junamu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10897
13.4.21 12:50

@Natali1996
Asi by bylo dobry nevybirat kocar podle vzhledu, ale tak, aby byl pohodlny pro tebe i dite.
Tj.byl co nejlehci, dobre se skladal, mel mekka kola, byl odpruzeny, mel rukojet vhodnou pro tvou vysku, aby sel dobre polohovat, sportak nebyl typu „korytko“, aby sla korba poodepinat v lete tak, aby to luftovalo…

Jako byt designova maminka, co taha 15 kg kocar… No je to o prioritach.

Btw cerny kocar mam a pohoda, ale ma hodne otevrenou korbu a je to defacto sustak, takze luftuje a neprehreje se. Ale pokud je korba takto zadeklovana a vanicka plast, to bych nechtela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
543
13.4.21 13:06

Praktická rada- nekoukej na vzhled, ale na funkce. Barva je až to poslední. Vyber nejdřív typ kočárku- jaká chceš kolečka, jak velký, jak skladný, jaká je výbava, jaké materiály, projeď recenze, jestli se něco třeba u konkrétního typu nekazí. Až pak vyber barvu, většinou je výběr v barvě i tak dost široký.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4319
13.4.21 13:20

Hl. vybrat nějaký kvalitní… mi přijde, že se pořád kupují „poláci“ v super trojkombinaci za 10-12tis.. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21040
13.4.21 13:26

@Anik6 tak ono záleží na konkrétním kocaru, já mám ten jak popisuješ. Polsky výrobce, kombinace stala asi 13 tisíc, ale jezdím s nim 2 roky a stále jako nový, jediná vada se nenašla a bude ještě na další dítě. A to mu dávám fakt zabrat, ze jezdí terény, kde sem se kolikrát bala, ze musím minimálně urvat kola. Spis mám opačnou zkušenost, ze ty drahé designové kočárky jsou úplně na nic :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat