FastMall kočárky

503
11.4.21 14:57

FastMall kočárky

Ahoj, máte někdo prosím recenzi na tento e-shop a případně doporučení, jak postupovat? Objednali jsme u nich kočárek, je to 14 dní. Píší tam, že do dvou dnů odesílají. Od potvrzení objednávky žádné info, nic. Volali jsme po deseti dnech, jak to s kočárkem vypadá. Paní objednávku hledala, byla překvapená, že ji tam vůbec má a oznámila nám, že se to ještě ani nevyřizuje a že zjistí, jestli ten kočárek vůbec mají 8o Slibovala, že druhý den zavolá. Druhý den nikdo nezavolal a jejich číslo bylo nedostupné. Od té doby opět nic.
Mají pár negativních recenzí, kde byly zrušené objednávky ze strany e-shopu bez informování zákazníků, ale absolutní většina recenzí je kladných, tak tomu nějak nerozumím :nevim:
Máte s nimi zkušenost? Případně co radíte, když máme zaplaceno, na emaily nereagují, telefon je vypnutý (možná si nás zablokovali???), zpět se nikdo neozývá a po 10ti dnech ani objednávku nevyřizují, když uvádějí 2 dny do odeslání? Jsem zklamaná.
Nejraději bych objednávku zrušila a koupila jinde, protože na kočár spěchám, ale když takto nekomunikují, tak aby nám náhle po 3 týdnech třeba kočár neposlali a já ještě neplatila poštovné několik stovek, že ho budu vracet. :nevim: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
503
11.4.21 15:08

Ještě mě zaráží, že objednaný kočárek zmizel z jejich stránek, už se tam nedá dohledat. Myslela jsem si, že šlo třeba o poslední kus, ale začíná to být celé divné. Poradí někdo, jak postupovat a nepřijít o peníze?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
835
11.4.21 15:13

@Nora4 Já už bych teda neměla důvěru. Představ si, že budeš muset kočárek třeba reklamovat. Napsala bych, že odstupujete od smlouvy a požadujete vrácení peněz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
503
11.4.21 15:36
@Hrozina píše:
@Nora4 Já už bych teda neměla důvěru. Představ si, že budeš muset kočárek třeba reklamovat. Napsala bych, že odstupujete od smlouvy a požadujete vrácení peněz.

O tom taky uvažuji, že bych to takto udělala, ale aby mi ty peníze vrátili, že. Pěkně mě to naštvalo, přitom tolik kladný recenzí, tak nevím, kde je chyba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat