Kočárek Cybex?

Anonymní
24.3.21 09:58

Ktery Cybex?

Ahoj vsichni,

rozhoduju se mezi dvema barevnymi variantami kocarku Cybex a nemuzu se definitivne rozhodnout. Kocarek bude Cybex ePriam, to jsem uz rozhodnuta,

Puvodne jsem mela vybranou variantu Spring Blossom Light s ramem v Rose Gold, ale ted jsem zjistila, ze maji navou kolekci Petticoat, ktera se mi take libi.

Tady ten prvni:

https://www.naturalbabyshower.co.uk/…ring-blossom

A tady druhy: https://www.naturalbabyshower.co.uk/…ex-petticoat

Je ten cerveny kocar s masli uz moc velky kyc? Co rikate vy? Dva kocary urcite nechci, takze rozhodnout se musim :mrgreen:

Jinak cekame holcicku a manzelovi je barva kocaru fuk. :mrgreen:

Poprosim o zachovani anonymu, zijeme v zahranici a rodina jeste o prirustku nevi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
145
24.3.21 10:04

Na mě už je ta masle asi moc, ale jestli nevadi chlapovi, tak proč ne. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25928
24.3.21 10:05

Upřímně ani jeden, ale když už tak radši ten první :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1306
24.3.21 10:11

Já osobně bych nebrala ani jeden. Jsou strašně moc holčičí, krásné, ale moc holčičí a já chtěla vždycky dvě děti a nechtěla počítat s variantou, že budou obě dvě stejného pohlaví. Takže jsem vybrala šedý a dozdobila si ho vložkama a takovýma barevnýma věcma, které můžu změnit, když se narodí něco jiného.

Ale pokud trváš na výběru z těch dvou, tak se mi rozhodně líbí víc ten červený s mašlí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

@umik @pikola

Diky na nazor! Je mi jasne, ze ani jeden se netrefuje do vetsinoveho vkusu. Mne se ale ta soucasna moda jednobarevnych, vesmes cernych a tmavych kocaru proste nelibi, no.

Moje maminka taky mela vzdycky pry nejbarevnejsi kocar na vsi, tak jsem asi po ni. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
589

Mě se nelíbí ani jeden. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2736
24.3.21 10:14

Raději ten první, i když já bych nebrala ani jeden. Na tom druhém už chybí akorát obrázek Minnie, přijde mi dost kýčovitý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1301
24.3.21 10:16

Pardon, ale kýč jsou oba. Ten první je menší zlo, co se designu týče, ale zase světlej kočár - z toho se zblázníš (pokud teda nebudeš mít dítě, co bude skleníková květinka, co se nebude smět zamazat, chodit v blátě nebo třeba v kočárku svačit) :mrgreen:
PS: všechny moje kamarádky, co mají tenhle Priam, nakonec kupovaly ještě druhý kočár na výlety, dovolené atd, protože s tenhle je mimo město absolutně nepoužitelný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.3.21 10:16

@LilyJane Diky na nazor! Ja popravde myslela, ze pak poslu kocar dal. :think: To je bezne, si kocar schovavat? To me popravde nenapadlo, vsechny moje kamaradky prodavaly.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.3.21 10:20

@vedma007

Diky za tip, to me nenapadlo. Ten spring blossom maji i v cerne, to by bylo mozna opravdu praktictejsi. :think:

Moje kamaradka ma prave Priam a je spokojena, parkrat jsem s nim byla venku a dobry. Nazivo se tedka moc kocary jinak vyzkouset nedaji, no.

Nevis nahodou, proc konkretne je neprakticky? Jakoze kolecka nestihaji jiny teren nebo proc?

• Citovat
  • Nahlásit
1306
24.3.21 10:23
@Anonymní píše:
@LilyJane Diky na nazor! Ja popravde myslela, ze pak poslu kocar dal. :think: To je bezne, si kocar schovavat? To me popravde nenapadlo, vsechny moje kamaradky prodavaly.

No ono záleží jak rychle po sobě děti máš :) Pokud je máš třeba do dvou let, tak by bylo škoda prodávat kočár a kupovat nový, když ti v něm dítě ještě jezdí. Moje dvě děti budou mít rozdíl necelých 2 let, takže prostě vyhodím staršího ze sporťáku, prdnu tam zpět korbu a jenom přidám stupátko :)
Pokud druhé dítě neplánuješ nějak brzy, tak samozřejmě pak můžeš kočár prodat a koupit nový. Mi to ale přijde líto, protože takový cybex je hodně pěkný ale taky docela drahý a za tu samou částku už ho neprodáš a kupovat pak zase znova nový a drahý kočárek by se mi fakt nechtělo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10618
24.3.21 10:33

Kyc jak bic :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1301
24.3.21 10:40
@Anonymní píše:
@vedma007

Diky za tip, to me nenapadlo. Ten spring blossom maji i v cerne, to by bylo mozna opravdu praktictejsi. :think:

Moje kamaradka ma prave Priam a je spokojena, parkrat jsem s nim byla venku a dobry. Nazivo se tedka moc kocary jinak vyzkouset nedaji, no.

Nevis nahodou, proc konkretne je neprakticky? Jakoze kolecka nestihaji jiny teren nebo proc?

No hele já bych po zkušenostech s dvěma dětma do bílého kočáru fakt nešla :lol: Přesně tak - ten kočár není vůbec odpružený, takže stačí i malý terén a dítě se v tom natřásá. Já úplně nevím, doma ho nemám, ale tři kamarádky si ho v poslední době koupily a fakt všechny pak kupovaly buď Thule nebo BOBa jako druhý kočár :nevim: Ono je to i logické - tahle malá kolečka na terén stavěná prostě nejsou, to je kočár do nákupáků a do města (i když zrovna i na návštěvu pražského staroměstského náměstí si jedna z těch kamarádek také stěžovala, že na těch kočičích hlavách to nebylo nic moc). Takže je to o tom, kde ty s ním plánuješ jezdit.

Příspěvek upraven 24.03.21 v 10:44

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1833
24.3.21 10:40

Ten druhy urcite ne :D to je jak od kolotocu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.3.21 10:41