Kočárek Invictus 2.0 vs. X-Lander X-Move

2
2.3.21 14:38

Kočárek Invictus 2.0 vs. X-Lander X-Move

Zdravím dámy,

chtěla bych se poradit ohledně kočárku Invictus 2.0 a X-Lander X-Move. Nakonec nám zůstali poslední dva kandidáti a volba je opravdu těžká… Máte prosím někdo zkušenosti s některým, ze zmíněných kočárků? Zájmalo by např. jak zvládají terén (polňačky, lesní silnice), jestli jste spokojené s velikostí korby ale také později se sporťákem. A cokoliv dalšího, co vás jen napadne. Budu doopravdy vděčná… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2130
2.3.21 15:06

Prvni jmenovany neznam, x-move mam a podruhe bych si ho neporidila, ale dostala jsem ho darem a nedal se vybrat jiny. Korba byla fajn (mela jsem x-pram light), jinak ale je strasne tezky, spatne skladny a sportak je kratky, mam teda dost dlouhe deti. Jedina vyhoda je v tom, ze se na nej da pripnout buggyboard a uvezu tak obe deti, toho casu to dohromady s kocarem da asi 45 kg. Myslim ze do terenu vyberes lepsi kocar a do mesta na popojizdeni zase lehci sportak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
4.3.21 09:18

@Helca83 Děkuji za rychlou reakci. :-) Super, to je dobrý vědět. Tak se zkusím ještě na něco podívat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2130
4.3.21 21:54

@Dori23 neni zac. Nejlepsi by samozrejme bylo ho vyzkouset v obchode, ale to ted asi nejde :think: Tak treba ze by nekde u znamych, jestli mas takovou moznost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2097
5.3.21 08:04

Tak já mám X-Lander a jsem s ním spokojená. A malý se mi nezdá, dcera jezdila v korbě do 10 měsíců a to je taky větší. A ve sporťáku má místa dost. Já zvažovala ještě Britax s otočnou sedačkou ale ten mě nenadchl a sedačky byly stejně dlouhé, s prodavačkou jsme je měřili. A super jsou ty prodlužující stříšky a síťky. A polnacku zvládne. A je odpružený víc, než ostatní kočáry co jsem zkoušela. Váha mi nevadí, Auto máme velké, takže tam kolečkem najedu a popojedu, neskládám. A vleze se i do druhého malého auta Felicie.Za mě spokojenost, doporučuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2130
5.3.21 08:57

@Pe-G S korbou souhlasím, ale sportak je mi na děti krátký, ale je fakt ze dcera ma ve 14M přes 86 Cm a syn v necelých 3,5 přes 110 Cm… popruhy tam jsou taky krátké, jde mi tam blbě narvat fusak, když je porovnam třeba s trikolkou Baby Jogger, kam to jde mnohem lip a do terénu je taky lepší, a to ji mám za 3 tisíce z bazaru a x-lander jsme měli nový :nevim: Co je ale fajn, to je taška ke kočáru, tu využívám stále.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2097
5.3.21 15:22

@Helca83 Tak s fusakem problém nemám, mám lodger a pasuje. Kšíry zatím nedávám kolem ramen, dcera má 13 měsíců v únoru, tak jsem to až tak nesledovala.Ale po starších mám kočár Roman marita kde je super velká korba ale ten sporťák stojí za prd. Přijde mi, že tam dcera už moc místa nemá a kšíry jsou krátké a už nejdou zvětšit. Ale je zase super do terénu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat