Tip na dárek ke křtu

16
29.2.16 09:26

Tip na dárek ke křtu

Chtěla jsem Vás poprosit, jestli byste sem nepřidali nějaký tip na dárek ke křtu, třeba i s nějakým odkazem, kde koupit. Děkuji předem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10706
29.2.16 09:35

Jako kmotra, nebo jako babička? Od kmotry bych si představovala něco duchovního, dětskou Bibli, svatý obrázek… od babičky klidně cokoli. Pěkný obleček, hračku, knížku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
769
29.2.16 09:40

Tak od kmotru zlato panenka marie na naramku na ruku v medailonku a na krk,, a od ostatnich vse bylo duchovni,, nebo luxusni jako prave stribro ramecky,, Panenka marie vytepana na stribre v nadhernem drevo ramecku, taky hraci stribrny andilek ktery byl podsity modre nebo stribrne a pripinala jsem ho do kocarku v boude dozadu vrch vanicky,,, luxusni,, vse odlehcene takove pro miminka,, fakt krasny jinak teda jasne i nejake ty hadry benetton atd se tam objevily ale ja to moc neberu jako darek ke krtinam,, jinak radeji penize… malemu jsme ulozily hezky ranec :-))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23296
29.2.16 09:43

@babička9 ja byla za kmotru 2× a vzdy jsem nechala udelat z bileho zlata privesek v podobe znameni ditete, na ktery jsem zezadu nechala vyryt datum krtu. Neter ho ted v 10i letech nosi. Nas maly kdyz mel krtiny, dostal detskou bibli, kreslenou a detske konto s penezma. Nebo vim, ze nekdo dava zlatou cihlicku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
769
29.2.16 09:43

Jinak zlato nausnice nevim ci jde o kluka nebo holku,, ja kdyz byla pak v cr tak kamoska mela krtiny a dost jsem se tady inspirovala…http://www.daruj-darek.cz/darky-pro-deti-menu/ neni to vse prave stribro ale hezke

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.2.16 09:50

Ja zatim zkusenost jenom s vlastnimi krtinami: dostala jsem tenkrat zlaty privesek s andelickem a ruznou duchovni literaturu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
883
29.2.16 10:16

U nás obvykle dává kmotr/a holčičce zlaté naušničky, chlapci pamětní minci. Ostatní podle sebe - zažila jsem zlaté přívěsky nebo řetízky, knihy, zlatý přívěsek - hodiny s ručičkama na času narození, vzadu datum a jméno, potom svaté obrázky, kříž, sošku Panny Marie. A co se mi líbilo a nebylo to, myslím, úplně drahé - Česká národní banka vydává kolekci mincí, kterými se platilo v roce narození, to je celkem hezké https://ceskamincovna.cz/…1515-7694-d/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
29.2.16 10:27

Jj, jako babička, oblečky atd. jim kupujeme pořád, myslela jsem, jestli by tady někdo neměl nějaký originál nápad..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
29.2.16 10:29
@Annci píše:
U nás obvykle dává kmotr/a holčičce zlaté naušničky, chlapci pamětní minci. Ostatní podle sebe - zažila jsem zlaté přívěsky nebo řetízky, knihy, zlatý přívěsek - hodiny s ručičkama na času narození, vzadu datum a jméno, potom svaté obrázky, kříž, sošku Panny Marie. A co se mi líbilo a nebylo to, myslím, úplně drahé - Česká národní banka vydává kolekci mincí, kterými se platilo v roce narození, to je celkem hezké https://ceskamincovna.cz/…1515-7694-d/

Díky, to je docela dobrý nápad :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.2.16 10:30

Ja som pred 40 rokmi dostala ku krstu biely krajkovy kapesnicek… dodnes ho nosim so sebou, ked ‚o nieco ide‘ :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23296
29.2.16 11:10
@Annci píše:
A co se mi líbilo a nebylo to, myslím, úplně drahé - Česká národní banka vydává kolekci mincí, kterými se platilo v roce narození, to je celkem hezké https://ceskamincovna.cz/…1515-7694-d/
:palec: :potlesk:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3621
29.2.16 11:11

Od babičky dostali holky stříbrné mince, od kmotra jsme dostali obálku. Ale myslím že ten zlatý přívěšek, nebo náušnice jsou moc pěkný dárek. Obrázek, knížka, hračka je toho spousta :) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
883
29.2.16 11:19
@Bábi Zlopočasná píše:
Ja som pred 40 rokmi dostala ku krstu biely krajkovy kapesnicek… dodnes ho nosim so sebou, ked ‚o nieco ide‘ :oops:

Řekla bych, že se kvůli tomu vůbec nemusíš červenat. Mi se to moc líbí. Sestra takto nosí s sebou růženec. I do porodnice. A to přitom není nijak praktikující katolík.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
29.2.16 12:15
:potlesk:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35689
29.2.16 14:46

Tedka, kdyz se obcas dostanu detem do jejich supliku, tak musim rict, ze vice ocenuji ty deletrvalejsi dary. Treba Bible, nebo krizek na stenu. Hracky a leporela jsou davno v kontejneru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama