Tlak a necitlivost čela

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
589
23.10.21 16:16

Tlak a necitlivost čela

Jdu si pro radu.. Už nevím co dál a jsem s toho unavená. Už nějaký ten rok beru AD a můj stav byl stabilizovany. V únoru propad a můj stav se zhoršil, nemohla jsem spát, úzkosti a deprese.. Samozřejmě dr. Mě zvedla AD.. Stav se začal pomalu zlepšovat.., ale mám hroznej tlak a pocit necitlivosti na čele. Tlačí mě to do nosu a pod očima jako na licnich kosti mám tlak…V práci to tolik nevnímám, ale přijde víkend a já nejsem schopna nic doma udělat… Myslíte že to může být stále Psychikou a potrvá to? Mám od probuzeni až do večera a nanic jiného nejde myslet 😞a při stresující situaci mě tam úplně brni až ke spánku.. Co dělat jak se toho zbavit? :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
18809
23.10.21 16:20

No primárně to řeš s lékařem, ne s internetem, potřebuješ se nenechat odbýt, že to je od nervů a chceš aby tě viděl nejprve neurolog a pokud nic nenajde, tak fyzioterapeut.

Když to nezabere, tak to chceš řešit s ošetřujícím psychiatrem, jeslti to není nevhodnou medikací, ale je to hodně netypické.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
589
23.10.21 16:25

@Ou já sem to řešila s psychiatričkou a ona říkala že se mám nechat vyšetřit na neurologii a pak může řešit změnu AD jestli to bude z léků.. Třeba nežádoucí účinek AD. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18809
23.10.21 16:37

@mikoy no a už jsi objednaná?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
589
23.10.21 16:53

@Ou ano na 2 listopadu a co je divné že mám tlaky i v nose.. Byla sem na ORL a nic mi nenašli..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat