Tlak na pochvu ve 37. týdnu

Anonymní
11.7.21 17:45

Tlak na pochvu v 37tt

Dobrý den, jsem prvorodička v 36+4tt a poslední dva dny mám šílené tlaky na pochvu. Když ležím a převaluji se z boku na bok tak to vyloženě bolí. Jedná se o blížící se porod? Ten tlak je dost velký a nepříjemný…
Děkuji…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1023
11.7.21 18:23

Hlava dítěte před porodem klesne níže do pánve. Takže pak Tě může tlačit. Ale o tom kdy přijde porod to nevypovídá. Můj první byl takhle připravený taky od 37tt a rodila jsem skoro v termínu. Někomu se dítěte ještě pár dní před termínem točí teprve hlavou dolů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13521
11.7.21 18:48
@Anonymní píše:
Dobrý den, jsem prvorodička v 36+4tt a poslední dva dny mám šílené tlaky na pochvu. Když ležím a převaluji se z boku na bok tak to vyloženě bolí. Jedná se o blížící se porod? Ten tlak je dost velký a nepříjemný…
Děkuji…

Ahoj,

je to jedno s druhým - tělo se připravuje na porod, rozšiřuje pánev, uvolnuje vazy, bolí kyčle, bolí vazy, bolí celá pánev, do toho miminko sestupuje a hlavičkou už tlačí. Někdy to doprovází poslíčci. Všechno tohle signalizuje blížící se porod. Ten muže přijít během pár hodin, dní a nebo týdnů - v tomto tt těžko říct.

Většinoou blížící se porod poznáš podle hlenové zátky, která většinou odchází během pár dní a nebo i hodin před porodem a že bříško jakoby spadne dolů - lépe se dýchá a mezi prsa a břicho najednou dáš ruku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7354
11.7.21 19:37

Jojo, mě to od 37tt-potvrzeny doktorem, tlačilo až přesně do terminu. Nemohla jsem ani chodit, chodila jsem jak kachna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat