Tlakový hrnec na indukci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

žabička1
Povídálka 23 příspěvků 13.02.18 21:13
tlakový hrnec na indukci

Maminky, vaříte na indukci v tlakvých hrncích?? a jakou vyzkoušenou značku byste mi doporučily?? děkuji Iva

Reklama

Reakce:

lucynka25
Kelišová 7025 příspěvků 2 inzeráty 13.02.18 21:17

@žabička1 ahoj,já mám Fagor a jsem spokojená :palec:

žabička1
Povídálka 23 příspěvků 13.02.18 21:19

Ahoj, je na indukci běžný a bezpečný? vaření masa, zeleniny, luštěnin, vše ok??

Janli
Kelišová 5028 příspěvků 13.02.18 21:21

Berghoff

Moise
Vesmírná mluvilka 34540 příspěvků 23 inzerátů 13.02.18 21:23

@žabička1 mám tescomu již několik let, když jsem byla na md, tak v provozu téměř obden a neměla jsem s ním jediný problém. Jen to chce vychytat stupně, které to snese.. rozhodně bych se vyhnula boostru :mrgreen:

lucynka25
Kelišová 7025 příspěvků 2 inzeráty 13.02.18 21:26

@žabička1 jasně, tady je na něj odkaz co mám, je to tam i napsané :palec:
 https://www.alza.cz/…d4516692.htm?…

Azallea
Ukecaná baba ;) 1140 příspěvků 13.02.18 21:33

Běžně, mám hrnec tescoma. V použití nevidím rozdíl mezi klasickým sporákem a indukcí, jen ten hrnec musí s indukcí fungovat a jak píše @Moise chce to trochu cviku při volení stupňů zapnutí.

žabička1
Povídálka 23 příspěvků 13.02.18 22:06
Tlakový hrnec na indukci

Děkuji všem za tipy :) :mavam:

blacklaura
Povídálka 19 příspěvků 13.02.18 23:56

@žabička1 Mam Tefal Clipso Control+, ale modrou verzi - uchyty, prvky na poklici… ted uz se vyrabi s jinym systemem zavirani a vypada jinak i casovka… proste novy design, tmave cervene uchyty. Varim v nem denne, jsem od 2014 na MD.

vverru
Ukecaná baba ;) 1249 příspěvků 14.02.18 07:57

Taky jsem měla tescomu, po asi 10ti letech se rozbil. Koupila jsem si jiný no name z Tesca a spokojenost.
Jinak booster na indukci normálně používám, jen to chce hlídat

Verun83
Echt Kelišová 8447 příspěvků 33 inzerátů 14.02.18 08:08

Mam tefal. Varila jsem na plynu i na elektrice v nem. Oboje v poho. Mam ho uz asi 8 let a porad je stejne dobrej.

žabička1
Povídálka 23 příspěvků 26.04.18 10:28
Toro Tlakový hrnec 4 l

Maminky, máte některá zkušenost s tímto tlakáčem? a s tímto na indukci? děkuji :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Začal brutální lynč na Plekance! Kdo ale rozehrál hru s bulvárem?

Když hokejista Tomáš Plekanec (35) oznámil rozchod se svou ženou Lucií... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Příběh Marty: Pomůžu-li svému příteli, zradím tátu

Dostala jsem do situace, kdy musím volit mezi pomocí příteli a mým tátou.... číst dále >

Reklama