Tlakový hrnec - Penny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
PetulkaKol
Ukecaná baba ;) 1235 příspěvků 25.09.14 11:50
Tlakový hrnec - Penny

Chci se zeptat, zda jste některá koupila tlakový hrnec v Penny, který nají ode dneška v akci. Já koupila 2 i pro mamku a ani jeden my nejde zavřít, tak by mě zajímalo co dělám špatně. Účtenku jsem samozřejmě nechala v prodejně :(

Přitom papiňák doma máme.

Reakce:
Adélky
Neúnavná pisatelka 19747 příspěvků 25.09.14 11:57

Já ho měla před lety - taky z Penny a nějak mi to taky blblo, takže jsem víko vyhodila a používám dodnes jako obyčejný hrnec :roll:.

Aries6
Generální žvanilka 22144 příspěvků 3 inzeráty 25.09.14 12:00

@PetulkaKol Já bych „no name“ tlakáč nekoupila. Už takhle z něj mám veliký respekt, natož z nějakého neznámého…
To je blbý, můžeš to zkusit i bez účtenky, přece jen je to jen a jen jejich zboží, jeslti máš ještě originál cedulky a tak…

Azeretereza
Závislačka 2646 příspěvků 25.09.14 12:45

Zajdi tam a vrati ti penize. Pokud reknes, ze jsi tam byla dnes a ze jsi si uctenku nevzala - ale vzdycky brat, kor u spotrebniho zbozi! Mas 2 roky zaruku. Pokud jsi platila kartou, staci vypis z uctu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >