Tmavé dítě

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
dalmatinka 123
Hvězda diskuse 48549 příspěvků 20.05.19 15:53
Tmave dite

Ahoj.Asi to nekomu prijde vtipne:) ale narodilo se nam tmave dite.Uz mame doma dve svetle deti a to az spis do blond:) a svetle hnedy ted uplne jak mala cikanecka.. :mrgreen:
Otec je jasny..matka snad ja:D. Zadny tmave predky :) a mala ze ma cerny vlasy me neprekvapuje, vim ze se muzou zmenit, ale ze ma plet jak kdyby byla z jine etnicke skupiny me docela desi..Hlavne si rikam zda nema nejakou nemoc?
Nemate nekdo podobnou zkusenost a dite bylo v poradku popripade vybledlo? Je ji 18 dni..pokazde kdyz ji nekdo vidi tak se az nadechne a to nemluvim jak se nadechl manzel kdyz ji videl :lol: :mrgreen: Je uzasna a krasna, ale tmava je dost :lol:
Zloutenku nema:)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Russet
Neúnavná pisatelka 16576 příspěvků 20.05.19 15:55
@dalmatinka 123 píše:
Ahoj.Asi to nekomu prijde vtipne:) ale narodilo se nam tmave dite.Uz mame doma dve svetle deti a to az spis do blond:) a svetle hnedy ted uplne jak mala cikanecka.. :mrgreen:
Otec je jasny..matka snad ja:D. Zadny tmave predky :) a mala ze ma cerny vlasy me neprekvapuje, vim ze se muzou zmenit, ale ze ma plet jak kdyby byla z jine etnicke skupiny me docela desi..Hlavne si rikam zda nema nejakou nemoc?
Nemate nekdo podobnou zkusenost a dite bylo v poradku popripade vybledlo? Je ji 18 dni..pokazde kdyz ji nekdo vidi tak se az nadechne a to nemluvim jak se nadechl manzel kdyz ji videl :lol: :mrgreen: Je uzasna a krasna, ale tmava je dost :lol:
Zloutenku nema:)

Jo, viděla jsem mimino po porodu - tmavé. Teď je to modrooký blonďák. Nejdřív jsem myslela, že ho vyměnili. Já jsem hnědovlasá a hnědooká. Mám modrookého blonďáčka. Jisté známé na mé dítě zírají a hledají podobnost. Já mám taky jistotu, že je můj. Názor jiných lidí je mi fuk :mrgreen:

Šáruší
Závislačka 3018 příspěvků 20.05.19 15:57

Mým kamarádům, oba světlí, ona blondýna se nerodila černoška, prostě pravá černoška, dopátrali se 4-5 generací zpátky, nikde tam černoch nebyl, někde tam musela nastat nevěra a dostat se tam gen. Taky to byl docela dost velký šok. K tvé otázce, ne, malá nevybledla, je to prostě černoška.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2388 příspěvků 20.05.19 15:57

Vazne nema zloutenku? Nase dite melo po narozeni tezkou a vypadalo jak cikanek :D No genetika je mocna carodejka, ze v blizke rodine neni nikdo tmavy, neznamena, ze vam takovy gen nemuze kolovat v krvi..

Uživatel je onlinecverunka
Závislačka 3056 příspěvků 20.05.19 15:58

A nemá žloutenku? To jsou děti tmavější. Jinak my jsme zas celá rodina jak jižani a mladší dcera je bílá jak ze severu. Modré oči, světlé vlasy i pleť… Taky se nás všichni ptají, kde jsme k ní přišli…

dalmatinka 123
Hvězda diskuse 48549 příspěvků 20.05.19 16:03

Ja doufala ze ma zloutenku:D :oops:..ale fakt nema:D.deti mame v prime rodine hodne..jen bratranci a sestrenice pres 30cet deti maji..mame:D:D. ten gen vylucuju :lol:..ona navic nekdy tmavne a jindy zesvetla. :lol: je jak chameleon:D..vyfotit to nejde..je proste jak opalena..ne jako ze by to byla az cernoska :lol:

Spis se bojim jestli neni naka nemoc krve nebo neceho co by to mohlo spusobovat..treba kdyz lezi na jedne strane tak ma tu stranu o dost tmavší…

Jeste se nestalo aby nekdo prisel a nerekl"ta je naka tmava" :mrgreen:

Lalelale
Závislačka 4784 příspěvků 20.05.19 16:05

@Šáruší ježiši to je mi jich líto. Bych se snad zastřelila, do konce života vysvětlovat, že dítě není adoptované a že je opravdu manžela :zed: jsem myslela, že tyhle příběhy jsou výmysly dámských časopisů

Kleryen
Povídálka 19 příspěvků 20.05.19 16:05

To chce klid. Mi taky od malá říkali, jestli nejsem od sousedů. Mamina olivová pleť, černé oči a černé kadeře, táta modrooký, hnědovlasý… no a já jsem blondýna se zelenýma očima :D
Až teď v dospělosti tu podobu fakt nezapřu, jsem celá máma, ale vypraná v savu :D
Když jsem pátrala v historii naši rodiny, tak pra-pra-pra děda byl zelenooký blonďák. Hlavu bych si z toho nedělala :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.05.19 16:06

@dalmatinka 123 nejedla jsi hodně mrkve? já byla taky tmavá máma jedla mrkev ve velkém anonym nebo smazat

Lynette
Echt Kelišová 8754 příspěvků 20.05.19 16:06

@dalmatinka 123 Co na to říká pediatr?

dalmatinka 123
Hvězda diskuse 48549 příspěvků 20.05.19 16:07

Neda se to zachytit..ale je proste opalena…oba mame takovou barvu po opaleni..opalit se nemohla..venku byla jednou na terase..nemela 3kg

dalmatinka 123
Hvězda diskuse 48549 příspěvků 20.05.19 16:08
@Lynette píše:
@dalmatinka 123 Co na to říká pediatr?
:lol: rekla :no tmava je dost ale aspon je videt ze nema anemii :mrgreen:
dalmatinka 123
Hvězda diskuse 48549 příspěvků 20.05.19 16:09
@Anonymní píše:
@dalmatinka 123 nejedla jsi hodně mrkve? já byla taky tmavá máma jedla mrkev ve velkém anonym nebo smazat

To sem jedla..prestala sem kourit a misto cigaret sem zrala mrkev :oops:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.05.19 16:10

Kluk měl po porodu tmavě vlásky a tmavou pleť. Vedle mě ležela cikanka a její mimčo bylo proti mému úplný albin. Časem zesvetlaly vlasy na blond a pleť má teď taky hodně svetlou :)

dalmatinka 123
Hvězda diskuse 48549 příspěvků 20.05.19 16:11

Jeste sem na konci tehotenstvi od 34tt podstoupila 8 rentgenu..tak si rikam jestli to ji nemohlo nejak opalit :oops:..nebo „poskodit“ :oops:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama