0365 - FGR - 1. stupeň

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.05.19 12:19
0365 - FGR - 1. stupeň

Dobrý den, dnes jsem 34+3tt. Minulý týden mě propustili z nemocnice a v propouštěcí zprávě mám napsáno 0365 - FGR 1. stupeň. Mám od 24tt diagnostikovanou masivní proteinurii v těhotenstvi, takže v moči je hodně bílkovin, které by tam neměli v takovém množství být. Chci se zeptat zda s tímto někdo máte zkušenosti? Nemůže to poukazovat na nějaké postižení nebo je to běžná diagnóza? Dekuji predem za odpovědi.
P. S: Prosím o anonym. Citlivé téma.

Reakce:
ivašot.
Echt Kelišová 8118 příspěvků 20.05.19 12:27
@Anonymní píše:
Dobrý den, dnes jsem 34+3tt. Minulý týden mě propustili z nemocnice a v propouštěcí zprávě mám napsáno 0365 - FGR 1. stupeň. Mám od 24tt diagnostikovanou masivní proteinurii v těhotenstvi, takže v moči je hodně bílkovin, které by tam neměli v takovém množství být. Chci se zeptat zda s tímto někdo máte zkušenosti? Nemůže to poukazovat na nějaké postižení nebo je to běžná diagnóza? Dekuji predem za odpovědi.
P. S: Prosím o anonym. Citlivé téma.

A doktoři říkali co?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.05.19 17:26

@ivašot. Dneska mi MUDr říkala, ze je menší o týden. Váží 2 227g. Prej se nemám bát, ale stejně mi to nedá se nezeptat tady na to zda nějaké dítě po tomto nemělo nějaké následky (nějaký druh syndromu). Každopádně doktorka říkala, že by postiženi hrozit nemělo. Že se na tu váhu musí koukat hlavne při porodu, aby se malá nepřidusila.

Váš příspěvek
Reklama