Fungoval někdo bez dětské postýlky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Králičice okatá
Zasloužilá kecalka 898 příspěvků 19.05.19 21:12
Fungoval někdo bez dětské postýlky?

Ahoj, chtěla jsem se zeptat jestli jste někdo měl mimčo třeba do 3. let ve vaší posteli s vámi třeba cca do 3. let a místo dětské postýlky dali pak dítko rovnou do jeho vlastní velké postele :think:? Bylo to v pohodě? Představuju si to tak, že pak malou začnu uspávat v její postýlce až se v ní naučí spinkat sama. My vlastně máme dětskou postýlku na ozdobu, malá v ní nechtěla a nechce být, byla tam jen párkrát jako malé mimi.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
PaníBovaryová
Závislačka 4654 příspěvků 19.05.19 21:17

Moje kamarádka. Kojila každou hodinu v noci a jsou s manželem celkem malí, takže se vešli.

zuracz1
Zasloužilá kecalka 760 příspěvků 19.05.19 21:24

Tohle je dobré na to, to malé nechtěně v noci zalehnout.
Navíc si to malé zvykne spát mezi rodiči a nebude chtít spát jinde.

PapeJ
Ukecaná baba ;) 2191 příspěvků 19.05.19 21:24

Já zrušila postýlku asi v roce. Ale dlouho stála v rohu ložnice nevyužitá a mladej spal s námi v posteli zhruba od půl roku. Ve dvou a půl letech dostal normální postel se zábranou a usíná v ní. Spí v ní zhruba do půl noci, do jedný, dvou ráno, pak přejde k nám a spí dál. Budou mu tři roky v létě. TAk čekám, kdy se přestane budit a chodit k nám. Stalo se to zatím jednou, že nepřišel a my byli skoro v šoku :mrgreen: Ale pak zase začal. A to to má z pokoje do ložnice přes obývák. Tak mu necháváme svítit vitrínu na stěně, aby nenaboural. Někdy ho zaspím a zjistím až k ránu, že přišel. Kojila jsem do dvou let.

Azallea
Ukecaná baba ;) 1382 příspěvků 19.05.19 21:25

Malému je 14 měsíců a spí se mnou, pořád kojím a on se často budí. Až se nebude furt tak budit (počítám, že až mu vyrostou zuby), tak ho zkusím dát do jeho větší postýlky.

Kolik je tvojí dceři, že to tak řešíš? Tak pokud ti to vyhovuje, tak to tak dělej, ne?

Aduš8
Závislačka 4757 příspěvků 19.05.19 21:27

@Králičice okatá malý se mnou spal do půl roku, pak se naučil usínat a spát sám. Teď znovu spinká s mámou v posteli, je mu 18 měsíců. Za dva měsíce se mi narodí sestřička a pořád si lámu hlavu, jak to s nimi udělám. Koupili jsme druhou postýlku a asi úplně zbytečně :lol:

Balatonek
Ukecaná baba ;) 1325 příspěvků 19.05.19 21:28

@Králičice okatá my jsme měli malou postel 160 a malá taky nechtěla být v postýlce a v noci se ze začátku kojila fakt nonstop, tak jsme rozšířili postel o postýlku, které jsme sundali bočnici a prorazili k naší posteli. Ona měla pocit, že je pořád dostatečně blízko u mě a já se mohla jen prekulit a nakojit. Dělala jsem to tak u druhého a byli jsme všichni maximálně spokojeni. Ani jedno z dětí v noci neplakalo, manžel se pohodlně vyspal do práce a já jsem byla taky celkem odpocata. Neumím si představit, že vstávám xkrat za noc jít do postýlky, nakojit a mimino vrátit zpátky, byla bych chodici mrtvola :nevim: :zed:

dickys
Ukecaná baba ;) 1050 příspěvků 1 inzerát 19.05.19 21:28

Mam 7 měsíční dítě a taky spí s námi v posteli. Máme 2m širokou a vejdeme se v pohodě. Malý usíná u prsa a v noci taky nemusím nikam lítat, když se vzbudi. Vyhovuje nám to. Jediný čeho se trochu obávám, až bude pořádně lézt, tak aby mi nespadl, až se třeba ve dne vzbudí, než já přijdu… No uvidíme.

Balatonek
Ukecaná baba ;) 1325 příspěvků 19.05.19 21:32

@zuracz1 máma nikdy nezalehne své dítě, pokud není pod vlivem drog nebo leku, opila nebo něco podobného. Spali jsme s manželem s dětma 4 roky v kuse a NIKDY se nám nestalo, že bychom je zalehli nebo jim jakkoliv ublížili. Dcera nechtěla spát sama v pokoji, tak šla spát do pokojíčku, až když chtěl i mladší bráška a oba bez problémů spí celou noc ve své posteli.

peta81
Ukecaná baba ;) 2285 příspěvků 19.05.19 21:32

U obou deti jsem mela postylku jen na denni lezeni v obyvaku, a to max do roka, pak uz sla. pres noc spali deti od narozeni s nami, pak sli do svych a kdyz chteji, muzou s nami spat porad, nemame s tim problem, maji 3 a 5 let.

7.straka
Zasloužilá kecalka 869 příspěvků 19.05.19 21:33

Druhé dítě spalo v postýlce pár týdnů. Protože jsem stejně vždycky při nebo těsně po kojení usnula, a protože starší chodí k nám stále, máme v ložnici tři velké postele vedle sebe. Tím je místa pro všechny dost a odstěhování do dětského pokoje je pak snadnější, protože dítě je na velkou postel zvyklé.

eržule
Ukecaná baba ;) 1166 příspěvků 19.05.19 21:37

Postýlku jsme koupili, sestavili a ani u jedné dcery nepoužili :) Starší spala se mnou do dvou let, ke druhým narozeninám dostala svou vlastní postel ve vlastním pokoji a spí tam od prvního dne bez problémů. Mladší začala spát sama ve velké posteli v 11. měsících, do té doby se mnou :palec:

zuzikka
Ukecaná baba ;) 1394 příspěvků 12 inzerátů 19.05.19 21:42

Máme ji, ale ani jednou v ní nespal. Má 9 m a od porodu spí s námi. Myslím, že ji ani nepoužijem a půjde pak rovnou do své.

aknadar
Kecalka 410 příspěvků 19.05.19 21:50

Já měla obě děti striktně v košíku a od 4 měsíců v postýlce, bez ní bych se neobešla. Ale je pravda, že obě děti hezky spinkaly a budily se max. 2× za noc. Nakojila jsem v křesle a pak hned do košíku nebo do postýlky. Ráda se v posteli roztahuji, děti jsem do postele nezvykala, ale měla jsem to s nimi jednoduché, byly hodné, netrpěly na prdíky nebo tak. Kojila jsem půl roku a potom po přechodu na UM už spinkaly v postýlce celou noc.

Lioness34
Závislačka 2645 příspěvků 19.05.19 21:54

U nás byla postýlka jen na hraní…mohly v ni slať ale skoro v ni nespaly - možná chvilku během dne… když jsme ji chtěli složit tak panika ze ji chtějí ale jen si v ni prakticky hrály… dokážu si představit pokud řešíte finance ze ji mít nebudete

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama