Poloha miminka na bříšku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Michaela2206
Povídálka 20 příspěvků 16.05.19 18:00
Poloha miminka na bříšku

Dobrý den maminky,.jdu se vás zeptat jak jsou na tom vaše miminka s. polohou na bříšku. Náš chlapeček má teď měsíc a má s tim trochu problém. Nemá to moc rád zvedne hlavu jednou chvilicku ji krasne drží pak ji položí začne brecet a konec a snaží se za každou cenu pretocit zpátky na záda. Tak se bojim aby pak nebyl treba opozdeny kdyz tu hlavu nechce moc zvedat nema nekdo stejnou zkusenost? Nebodo jaky doby nejpozdeji by meli uz drzet hlavicku je to nas prvni tak clovek nema zkusenosti. Predem dekuji.

Reakce:
Aduš8
Závislačka 4487 příspěvků 16.05.19 18:18

Náš malý nechtěl být na bříšku skoro vůbec, až když začal lézt, tak to bylo bez řevu a opožděný tedy nebyl, samostatně začal chodit v deseti měsících

Martha03
Zasloužilá kecalka 935 příspěvků 16.05.19 18:22

Já myslím, že je to naprosto ok. Samostatné držení hlavičky na delší dobu ocekavej spíš kolem 3tiho měsíce. Pro dítě je tato poloha nepohodlná, hodně se jim namahaji svaly, proto dlouho nevydrží a brečí. Jinak dávat pozor, aby to nebylo hned po jídle, aby ho netlacilo bříško. Past koníky stačí fakt jen chvilku zvlášť když má jen měsíc…

Tazvesnice
Kecalka 280 příspěvků 16.05.19 18:22

Nase ditko taky nechtelo byt na brisku, dokonce jeste ve dvou mesicich to byl rev a pak najednou ze dne na den to byla zabava a jeste pred tretim mesicem uz bylo pretaceni na brisko uplne normalni :D

Bubla_Bučková
Kelišová 6345 příspěvků 16.05.19 18:37

Dávala jsem minimálně, taky se mi zdálo, že u toho spíš trpí, až kolem 3 měsíců víc pravidelně. Pravda, sám se přetočil až mezi 5. a 6. mesicem. Stejně tak s polohováním hlavičky, nervy z toho akorát, protože jsem to nedelala, před měsícem jsem to přestala řešit a nakonec přes den preferuje druhou stranu a hlavička jak koule :palec:

dickys
Ukecaná baba ;) 1039 příspěvků 1 inzerát 16.05.19 18:40

Teď je zase trend takhle malá miminka na bříško vůbec nedávat. Já první dceru „nutila“ být na bříšku několikrát denně od narození a nakonec pásla blbě, od 5m jsme cvičili vojtovku… Syna jsem nechala být a na bříško dávala až někdy po 2m, pást začal asi týden před 3m a hned ukázkově, do té doby byl jako placka a hlavu vůbec nezvedl. Takže podle mě má ještě hoodne času :)

kudlanka1
Kecalka 210 příspěvků 16.05.19 18:41

@Michaela2206 je jeste celkem brzy kazde miminko je jine a individualni, vidim to kolem sebe u kamaradek a je to fakt. Takze bych asi nestresovala

bobda
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 16.05.19 18:53

@Michaela2206
Ahoj, ja jsem naši malou takhle brzy na bříško nedávala. Tuším že na kontrole v 9 týdnech mi doktorka ukázala, jak mám malou dávat na bříško, cca vždy na chvilinku po prebaleni. Takže zhruba po 2 měsících jsem ji pravidelně dávala na bříško a postupně se zlepsovala, takže nespechej a nestresuj se.

Michaela2206
Povídálka 20 příspěvků 16.05.19 19:08

Dobře moc děkuji nám to řekl právě doktor ze by měl být každý den chvíli na bříšku už tak aspoň vím že to nemusim hrotit protože sem ho právě moc nedávala. Dekuji za uklidneni

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1373 příspěvků 16.05.19 21:42

Co chces po mesicnim miminu? Moje 3m v kuse prochrapala a na brise byla ve 4m. Pasla pak kone raz dva. Nenut to dite, kdyz se mu to nelibi. Takhle maly je rado ze vubec otevre oci :roll:

Michaela2206
Povídálka 20 příspěvků 17.05.19 06:30

@Micaella22 Já nechci nic píšu ze nám to řekl doktor ze by měl být už každý den nějakou dobu na břiše do ničeho ho nenutim proto se tu ptám…

Mona8633
Povídálka 26 příspěvků 17.05.19 14:31

Ahoj, já začala dávat malou na bříško až cca ve 2 a půl měsících a vůbec se jí to nelíbilo tak jsem jí nenutila-dávala jsem jí jen nachvilinku 1denně/1za dva dny, aby věděla že to bříško má. Teď ji jsou 3a půl měsíce a začala se mi na bříško otáčet sama.

Michaela2206
Povídálka 20 příspěvků 17.05.19 21:09

Dobře moc děkuji za ho taky právě moc nedávám radši. Hned jsem klidnější 8)

Váš příspěvek
Reklama