Tolerance nevěry

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
10
29.12.15 11:18

Tolerance nevěry

Ahojky,

poradí mi některá z Vás, která má, nebo měla obdobnou zkušenost?

Jsem s přítelem tři roky, ve vztahu jsem naprosto spokojená. Přítel je pozorný, pomáhá mi, podporuje apod. Lze říci, že z tohoto hlediska máme harmonický vztah.

Asi před rokem jsem zjistila, že mě podvádí. Nemá trvalou známost, ale vyhledává si občasné povyražení. Buď si zajede někam na privát, nebo hledá kamarádku na občasné milostné schůzky. Na jeho nevěru jsem přišla díky SMS nebo e-mailům, ze kterých je zřejmé, že nehledá nic vážného, pouze sex. Přítel má rád surový sex, což já ne. Nevadí mi s ním spát několikrát týdně, jenže on zřejmě hledá něco surovějšího.

Když jsem na to přišla, řekla jsem mu, že to vím. Všechno popíral a akorát slíbil, že už si nebude s někým psát. Jenže nepřestal, pouze je opatrnější.

Co mám dělat? Lze tolerovat nevěra a je ještě nějaký věrný muž?

Díky,

Žaneta

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
55469
29.12.15 11:22

@Žaneta28 to musíš vědět sama ne jestli mu nevěry tolerovat chceš celý život nebo tě to vadí na tolik že raději sama a mít klid. Já bych nevěru netolerovala, nedokázala bych to přejít jen tak a dál si hrát na spokojený vztah. Navíc představa že mě domů dotáhne nějakou nemoc :poblion: :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27271
29.12.15 11:24

Tak pokud jde vyloženě o ukojení pudu tak holt proč ne no? :nevim:
Záleží jaká ty jsi povaha… někdo by to neustál, někdo ano. To je individy.

Pokud v sexu není spokojený a má jakousi „úchylku“, kterou potřebuje ukojit a ty to nedokážeš, tak přeci nebude po zbytek života v sexu nespokojený :nevim: Je to pud, fyzická potřeba, je to jen sex. Dokud se jinde nezamiluje tak se to dá.
Ale jak řikám, záleží na tobě… jestli to jako jeho partnerka ustojíš nebo ne.

Lenka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3678
29.12.15 11:27

Také bych netolerovala, v žádným případě.. A přijde mi dost nechutné, kdybych si měla představit že mi mužskej spí s jinejma ženskejma ( kdo ví kolik jich teda tvůj přítel měl) a pak spí se mnou :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1139
29.12.15 11:28

@Žaneta28 ahoj,
Mela jsem pritele kteey taky nebyl verny, zjistila jsem to tim ze jsem byla temer kazdy mesic na gynekologii s nejakym problemem, zanetem a dr mi rekl jestli nejsem ja nahodou neverna, nebo můj partner.kdyz jsem do toho zacla „vrtat“všechno se provalilo. Ted s manzelem chceme miminko a myslim ze i tema zanetama z drivejska mam problem otehotnet… Takze za me, ja bych netolerovala ani psani si s nekym natoz neveru… Ale kazda jsme jina mam v rodine manzele kde manzel si vylítavá a manzelka mu to vsechno trpi jen proto ze je financne zajistena… Ale muj nazor-nevera NE! Tim by mi manzel jen dokazal ze si me prestal vazit. drzim ti pesti at se rozhodneš spravne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3686
29.12.15 11:28

@Žaneta28 v zivote bych neveru netolerova teda :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19634
29.12.15 11:30

Je to na tobě, pokud ty surový sex nechceš tak buď toleruj sex s jinými nebo měj surový sex se svým mužem nebo se s ním rozejdi. Ale nemyslím si, že by tento pud by byl schopný někdo potlačit (ať muž nebo žena).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.12.15 11:31

Já osobně bych to vysloveně jako nevěru nebrala. Pokud ty mu nejsi schopna něco takového poskytnout, tak ti nemá být v čem nevěrný. Taky by tě mrzelo, kdyby mu nechutnala tvoje koprovka a raději si ji dával v restauraci, nebo u souseky, co jí umí uvařit jinak?

Je to o úhlu pohledu. Pokud si najdeš někoho, s kým nejsi plně kompatibilní, tak je na tobě, jak se k tomu postavíš. Otázka je, jak dlouho to bude vyhovovat i partnerovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27970
29.12.15 11:35

No, tím surovějším sexem myslíš BDSM? Jestli ano, tak je to v něm a nikdy to změnit nepůjde. Nepotlačí to, a pokud ano, bude frustrovaný a nešťastný. Pokud ty to v sobě nemáš ani náznakem, tak se s ním radši rozejdi. Najde si někoho, kdo mu bude sedět a nebude to muset hledat jinde.
Tady to není až tak nevěra, jako naplnění potřeb. Může se snažit být jiný, ale dlouhodobě to fungovat stejně nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24695
29.12.15 11:37

@Vorvaň obrovský Srovnání s koprovkou poněkud pokulhává. Rozhodně z ní partnerka milovníka koprovky v restauraci nemůže dostat kapavku, jako ze surového sexu, který si bude partner dopřávat s náhodnými známostmi. Pokud si nevyhovují v sexu, vztah nebude fungovat nikdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.12.15 11:40

@hanka.br blbost, sex je důležitý, ale ne pro všechny je to středobod vesmíru, což ale není případ zakladatelky…

• Citovat
  • Nahlásit
29.12.15 11:42

@hanka.br.
Nesrovnávám následky nevěry, ale nevěru samotnou.
Koprovka nemůže otěhotnět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.12.15 11:44

@andelka83
Souhlas! I když pár takových párů by se i našlo, ale tam je míra tolerance za hranicí běžného chápání ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2522
29.12.15 11:47

@kachnicka88 Sdílím stejný názor :potlesk: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
153
29.12.15 11:48

Záleží na tobě co jsi ochotna tolerovat a co už ne. Pravidla ve Vašem vztahu si určujete vy dva, ne lidi kolem. Za me : kdyby byl muj chlap takhle do větru a ukojoval by si tim choutky, který ja dělat nechci a nedělal by ze me blbce, což ten tvůj nejspíš nedela - jakože si to vyhledává narazove, nepouta se k jedné, nezamilovava se jinde a snaží se to před tebou co nejvíc skrýt, tak bych to asi prijmula. Za dodržení všech hygienických podmínek ;) :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat