Trakce při kvalifikaci 2d

S87
2
29.11.19 04:34

Trakce při kvalifikaci 2d

V pondeli jsme se dozvěděli o tom ze naše malé se zhoršila kycel na levé straně z 2a na 2c mozna dokonce D :( byli jsme na čtvrtek pozvani do fakultní nemocnice ze tam vybereme pro malou ten nejlepší postup a tam jsme si vyslechli bolestivý ortel “trakce kycli” :(
V pondeli nas čeká nástup… chtěla jsem se zeptat zda je tu tedka maminka kterou čeká něco podobného nebo již ma za sebou tuto léčbu :( prosim jak to probíhá a jak to miminka zvládají? Budeme mít v sobotu 9 týdnů a me bolí predstava ze bude malá zavěšena a ja ji nebudu moct ukonejsit, pochovat když bude plakat… :,( je mi z toho hrozne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22712
29.11.19 06:45

@S87 je tu na toto téma obsáhlá starší diskuse, zkus to pohledat v diskusích, tam by ses určitě dozvěděla hodně zkušeností :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3028
29.11.19 08:07

Tady je velmi obsáhlá diskuze: Luxace kyčle, sádrová spika, náplasťová trakce . Určitě si ji pročti i když je starší, ono se toho moc nemění.
Co jsem tak četla, tak problém nemívají děti, ale spíš maminky. To dítě to bere, jak to je. Řešilo se tam i například dítě s refluxem a taky to šlo. Neboj, to bude dobrý :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
S87
2
29.11.19 19:14

@Murka
Moc dekuji za reakci, moc tomu totiž nerozumím… samozřejmě jsem všechny diskuze přečetla ale i tak se v tom stále neorientuju…
nas ortoped nám rikal ze ji da nohy nejspíš rovnou nahoru a rikal ze nebudeme muset byt 6 týdnů ze nemá tu kycel úplně vykloubenou a jen neusazenou a ze prý by mohlo stačit jen 14 dnů :nevim: ale jak říkám nerozumím tomu :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat