Oscillo a horečky

550
28.11.19 17:14

Oscillo a horecky

Ahoj. Nemate některá prosím zkušenost s Osillococinum? Dcera byla 3 tydny doma se zanetem prudusek. Po tydnu v mas byla nachlazena a kamaradka mi Oscillo doporucila. Prvni dny 3× denne a pak jen jednou do konce tydne. Horecky zacaly hned prvni den, ale pak presly.
Dnes jsem ji dala predposledni davku rano a po dni ve skolce jsem ji namerila 38.7.
Nemate nekdo zkusenost? K tomu ma jen mensi rymu a kasel…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5832
28.11.19 17:22

A nechces ji misto toho davat kostkovej cukr? Vyjde to levneji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5832
28.11.19 17:23
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
550
28.11.19 17:23

@ludmilaadamkova

Na tohle jsem se neptala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
461
28.11.19 17:39
@hihi22 píše:
@ludmilaadamkovaNa tohle jsem se neptala…

Ale ptala… :lol: Jak souvisí horečka s cukrem? Odpověz si sama… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45712
28.11.19 17:41

@ludmilaadamkova v tom cukru je INFORMACE :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35461
28.11.19 17:48

Ne, oscillo nemá na horečky žádný vliv a platí to i naopak. Požívání cukru a reakce imunitního systému jsou nekorelující jevy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35461
28.11.19 17:59
@ludmilaadamkova píše:
A nechces ji misto toho davat kostkovej cukr? Vyjde to levneji.

Nebo raději med. To je aspoň hodnotná potravina s množstvím prospěšných enzymů, která dodá oslabenému dítěti energii a navíc, když koupí někde od místního včelaře, podpoří i místní drobné zemědělce. ;)

Příspěvek upraven 28.11.19 v 17:59

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1433
28.11.19 17:59

@hihi22 A vis ze to jsou namleta kachni jatra rozredena asi milionkrat a k tehle esenci niceho pridali hodne cukru?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2567
28.11.19 20:04

Za těch 600 Kč nebo kolik to stojí, kup radši kachnu celou a udělej ji z ní poradny vývar. To bude výrazně účinnější, najíte se z toho celá rodina a ještě zbyde na paralen. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5729
28.11.19 20:07
@modravlocka píše:
Za těch 600 Kč nebo kolik to stojí, kup radši kachnu celou a udělej ji z ní poradny vývar. To bude výrazně účinnější, najíte se z toho celá rodina a ještě zbyde na paralen. ;)

To teda koukám, jak je to drahé. A pak že prý jenom farmaceutický průmysl jde po penězích. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
lebambule
28.11.19 20:10
@hihi22 píše:
@ludmilaadamkovaNa tohle jsem se neptala…

Oscillo je fakt jen cukr. Doporučuji precist odkaz. Ale samozřejmě ji to dat můžeš…

• Citovat
  • Nahlásit
2567
28.11.19 20:12
@Wani píše:
To teda koukám, jak je to drahé. A pak že prý jenom farmaceutický průmysl jde po penězích. :lol:

Viď? Zlatý zlý a vydřidušský farma průmysl. Taky jsem netušila, že jsou homeopatika tak drahá. Pak jsem jednou zahlédla v letáku akci na to oscillo a šla jsem do kolen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
lebambule
28.11.19 20:18
@modravlocka píše:
Viď? Zlatý zlý a vydřidušský farma průmysl. Taky jsem netušila, že jsou homeopatika tak drahá. Pak jsem jednou zahlédla v letáku akci na to oscillo a šla jsem do kolen.

Vždyť v tom clanku to píšou, je prostě oblibene, ma renomé… 😆 Jednou v pravěku mi ho nasi taky nejak koupili. Je to sladky, no. a to je celý. Spis je mazec, ze je vubec možný to legálně prodávat jakožto homeopatikum, kdyz je to prokazatelne cukr. Nebo cukr je taky homeopatikum? 🤔 😳

• Citovat
  • Nahlásit
5729
28.11.19 20:22
@lebambule píše:
Vždyť v tom clanku to píšou, je prostě oblibene, ma renomé… 😆 Jednou v pravěku mi ho nasi taky nejak koupili. Je to sladky, no. a to je celý. Spis je mazec, ze je vubec možný to legálně prodávat jakožto homeopatikum, kdyz je to prokazatelne cukr. Nebo cukr je taky homeopatikum? 🤔 😳

Tak jak chceš definovat, co je a co není homeopatikum.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat