Bulka v podbřišku u dcery

346
26.11.19 20:31

Bulka v podbřišku u dcery

Holky poraďte :( jsem vystrašená

Dcera ( 3 roky ) trpí na zácpy. V sobotu večer jsem ji nahmatala v podbřišku ( její práva strana ) takový větší útvar váleček. Řekli jsme si že už nebyla. pekne dlouho na velké a že uvidíme až se vyprázdní…na druhý den se vyprázdnila a me se zdálo, že to zmizelo. Nenahmatala jsem to…dnes jsem to ovšem našla znovu. Jen se mi to zdá na střeva dost nízko…spíš až někde u močového měchýře…nemáte někdo zkušenost…je to taková tvrdá hrca neboli ji to ani nijak neomezuje…jen zas drží kakání :roll: s tím bohužel bojujeme odjakživa…budu ráda za každou radu…zítra jdeme k doktorce ale ta jí prohmatavala bříško na preventivní prohlídce před 14 dny a nic zvláštního nenašla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2116
26.11.19 20:40

Mohla by to byt triselna kyla, dosla bych k detske a chtit na kontrolu na chirurgii

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
346
26.11.19 20:48

@tini ona má kýlu i nad pupíkem ale to je jiné…není to tak tvrdé…s tím. jezdime na chirurgii…mě napadla uzlina nějaká…je teď nachlazená :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2116
26.11.19 22:57

Ona existuje pupecni kyla jeste triselna. Sedelo by to tim, ze to reagovalo na ten tlak ve strevech. Radsi to nechte zkontrolovat.Ona i tak velka uzlina by nebyla uplne v poho, jen tak u nachlazeni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat