Zábal - suchý dráždivý kašel

932
26.11.19 21:11

Zábal - suchý dráždivý kašel

Holky, potřebuji poradit. Malý 6 let má suchý, dráždivý kašel, bere Stoptusin, ale ten moc nepomohl. Teď na večer kašle teda fakt hodně, mám jezevčí sádlo, jak se dělá ten zábal na průdušky? Na netu něco je, ale zajímá mě vaše osobní zkušenost.
Já teda nahřála to sádlo, dala papírové brousky, pres to folii a zabalila plenou, je to jedna z rad. Teď teda usnul a je to malinko lepší, dost teda padá ta plena.
Chtěla bych v tom zítra pokračovat, díky moc za vaše cenné rady… :kytka:
Petra

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
57448
26.11.19 21:26

@Petája to jsem dělala na vlhký kašel…
Na noc mu hodně vyvětrej..ať má na spaní chladno a dej mu aspoň 2 polštáře…hlavu hodně vyvýšit..
A pít, pít pít…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
391
26.11.19 21:35

Nemáte doma fenistil kapky? To nám na noc naše lékařka dává, dobrý je i levopront. Ale to už je obojí chemie… To jen kdyby to nebylo lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
467
26.11.19 21:38

Na suchy kasel se foporucuje hodne vetrat a hlavne vlhko na spani, treba mokra latkova plena kolem postylky. Nebo cinknout doktorovi at poradi jak prckovi ulevit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1745
26.11.19 22:11

Když byla dcera menší, tak jsem dala sádlo na teplý látkový kapesník, celou jsme ji omotali potravinovou fólií a na to normálně oblékli pyžamo.
Teď, co už je trošku větší a dostala soupravu spodního prádla i s „podprsenkou“, tak dávám kapesník se sádlem na to igelit a překrýt ještě jedním kapesníkem. Ta podprsenka to hezky drží.
Jinak pravé jezevčí sádlo je top. Máme vyzkoušené a opravdu s tímto zábalem v noci nekašle. Přeji, ať to pomůže i vám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
932
26.11.19 23:57

@Martis83 Ano, tento způsob balení tělíčka jsem měla na mysli. Děkuji.
Jinak Malý bere trvale léky na alergii, takže něco na odpuchnutí hrtanu má, v pokoji má chladno dost- i nastevřené okno a ještě mame puštěný ultrazvukový zvlhčovač…už se ten kašel trochu zlepšil.
Ano mám malinkou skleničku pravého jezevčího sádla. Malému jsem dnes dala poprvé. Kdysi jsem dala sobě, ale mám na něj alergii (to jsem nevěděla), natřela se na prsou a po chvíli se začala dusit…takže je top, ale ne všichni ho snesou :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat