Trampolína na dlažbě

779
5.3.21 16:08

trampolina na dlazbe

Dobry den,
rada bych se zeptala, jestli je tady nekdo z vas kdo si poridil trampolinu pro deti a postavil si ji na dlazbu, topstone apod. Nemam na trávě prostor.
Zajima me jestli je nejaky problem na betonu mit trampolinu a jak jste ji zatizili proti odfouknuti. Diky za veskere zkusenosti a info

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2014
5.3.21 16:37

Tak na dlažbu bych ji nepostavila už jen kvůli představě jak dítě vyletí z trampolíny rovnou na dlažbu. Přeci jen přistání na trávě je měkčí :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1901
5.3.21 16:42

Jednak odfouknuti, jednak aby se to cele neposouvalo i se skakajicim dítětem. Leda to cele natvrdo pridelat nějakými vruty do země. Ale pak zase ty pády. Nene, na dlažbu bych to rozhodne nedala. A vlastně bych si to ani nekoupila, kamarádky syn v tom skákal a zprelamal si ruku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
300
5.3.21 16:48

Máme trampolínu na dlažbě, prostor, kde máme trávu je trochu šikmý. Máme teda tu velkou trampolínu s ochrannou sítí. Je to úplně v pohodě, nic se nehýbe, neposouvá, vítr neodfoukne, trampolína je teda v rohu a z obou stran betonový plot.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3296
5.3.21 16:55

Za mě je dlažba lepší, tráva pod trampolínou strašně trpí. Ale chce to závětří.
Pády mimo trampolínu snad nejsou, od toho je tam ta síť.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1565
5.3.21 16:56

Záleží na věku dítěte, pokud už je větší a bude davat pozor tak ok. U menších bych tam dala takové ty gumové čtverce ven okolo, zejména okolo schudků. Nám deti několikrát spadly, když šly dovnitr/ven a dělaly blbosti nebo letěly a nedavaly pozor. Jinak máme v rohu zahrady a tam moc nefouka tak vítr neresime, soused trampolínu chytal. Měl ji volne na trávě uprostřed zahrady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
779
5.3.21 17:02
@Charlie18 píše:
Máme trampolínu na dlažbě, prostor, kde máme trávu je trochu šikmý. Máme teda tu velkou trampolínu s ochrannou sítí. Je to úplně v pohodě, nic se nehýbe, neposouvá, vítr neodfoukne, trampolína je teda v rohu a z obou stran betonový plot.

i ja ji budu mit v rohu z jedne strany nas dum a druhy roh je dreveny plot, jedina moznost byla to dat na dlazbu a ano mam tam take tu sit ochranou proti vypadnuti zip a klipy na zapinani. Snad to bude v pohode. na nohy dam asi kameny nebo pytle pisku. Jsem moc rada, ze pisete ze se to neposouva pri skakani. neni nad zkusenost. Dekuji. Jak dlouho ji takto mate?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
300
5.3.21 17:11

@anomisisi máme ji tak dva roky, i když tam skáče víc dětí (4), tak se neposouvá. Já mám ještě malé děti, takže většinou stejně u trampolíny asistuju, kvůli mladší, nastupuje a vystupupuje jen se mnou, starší pětiletá to zvládá sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53035
5.3.21 17:40

Mame trampolinu na terase, kde je dlazba. Tuhle mame celkem 8-9r. :think:. Neposouva se, kdyz decka skakaji. Ale vitr se o ni pokousel, kdyz byla bourka. Takze jsme dole dali tvarnice a ani se nehne. Letos musime koupit vetsi, ze deti rostou a rostou a trampolina se zmensuje.
Edit. a samozrejme maji trampolinu, kde je sit na zapinani zipem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
779
5.3.21 19:18
@Charlie18 píše:
@anomisisi máme ji tak dva roky, i když tam skáče víc dětí (4), tak se neposouvá. Já mám ještě malé děti, takže většinou stejně u trampolíny asistuju, kvůli mladší, nastupuje a vystupupuje jen se mnou, starší pětiletá to zvládá sama.

moooc dekuji za info a rady. Syn ma 13 dcera skoro 5 let snad to bude ok. Uz ji mam objednanou a jsem z toho cela nervozni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
779
5.3.21 19:20
@Kelsey píše:
Mame trampolinu na terase, kde je dlazba. Tuhle mame celkem 8-9r. :think:. Neposouva se, kdyz decka skakaji. Ale vitr se o ni pokousel, kdyz byla bourka. Takze jsme dole dali tvarnice a ani se nehne. Letos musime koupit vetsi, ze deti rostou a rostou a trampolina se zmensuje.
Edit. a samozrejme maji trampolinu, kde je sit na zapinani zipem.

Moooc dekuji za poznatky zkusenosti. Take jsem objednala s tou sítí na zip a spony. a rikala jsem si ze spodek zatizim pytlemi s piskem jsou tam tri nohy do pismene U. Tak nevim na kazdou nohu kolika kg pisku by mohlo stacit? V obi a online se prodava pisek v pytli. jeden ma 20 litru. tak nevim ci jeden na kazdou nohu by mohl stacit? nevite nazor chlapa?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
176
5.3.21 19:38
@jita22 píše:
Za mě je dlažba lepší, tráva pod trampolínou strašně trpí. Ale chce to závětří.
Pády mimo trampolínu snad nejsou, od toho je tam ta síť.

Ono asi nejde primárně o vypadnutí během skákání, ale při vylézání/vlézání. Kolegova dcera (5 let) zakopla, když lezla ven, dopadla na dlažbu a rozdrtila si loket, má tam šrouby a v budoucnu to vypadá ještě na další 2 operace… takže bych raději oželela pěknou trávu než tohle.

Teda já osobně bych trampolínu domů nechtěla vůbec, ale to není předmětem dotazu. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
779
5.3.21 20:35
@Žirafka D. píše:
Ono asi nejde primárně o vypadnutí během skákání, ale při vylézání/vlézání. Kolegova dcera (5 let) zakopla, když lezla ven, dopadla na dlažbu a rozdrtila si loket, má tam šrouby a v budoucnu to vypadá ještě na další 2 operace… takže bych raději oželela pěknou trávu než tohle.Teda já osobně bych trampolínu domů nechtěla vůbec, ale to není předmětem dotazu. :)

me se na travu asi ani nevleze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
779
5.3.21 20:39

trampolina po lete , co vse schovavate?

Chci se jeste zeptat, jestli je to veliky prusvih ji nechat na zimu na zahrade nebo ji musim schovavat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53035
5.3.21 20:47

Prvni sezony jsme skladali na zimu celou. JM nema zimu, snih je par dni. Takze posledni leta neuklizime na zimu. Ted uz jsou dny, kdy zase skacou.
Moji rodice ziji na VM. Tam je casteji snih, hnusne. Tak tam tu hroni cast trampoliny uklidime a zbytek zaplachtujeme (takovou tou pevnou plachtou na auta). A i oni maji pro vnoucata trampolinu na dlazbe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat