Transfer darovaných embryí

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
5
16.11.21 13:30

Transfer darovaných embryí

Ahojte chci se zeptat jestli je to někdo, kdo na zkušenosti z darovanými embryi pomocí ivf??
Podstoupila jsem už druhý dem a ten taky nevyšel, nechápu proč, uvádí se velmi vysoká úspěšnost(kumulativní pro 3trsf až 91%)ale nikdy předtím jsem těhotná nebyla a dem jsme zvolili kvůli geneticke zátěži nás obou, navíc mám nízké amh takže s vlastními by to bylo ještě horší tak jsme to ani nezkoušeli
Všechny ostatní testy bych měla mít v pořádku (i když je pravda že nevím jestli mám imunologii a to spíš nemám) ale doktorka řekla že se další doplňkové testy dělaji až po víc nevydařených transferech - podotýkám že jeden tento transfer stojí 30k tak to člověk nechce dělat 10 krát :D chodím reprofit Brno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
704
16.11.21 13:54

Nám klasické IVF vyšlo až na druhý pokus. Ta úspěšnost mě taky po první nepovedeném dostala do kolen, ale neplašila bych a čekala na ten třetí prostě. Ta úspěšnost je kumulativní, ale úspěšnost jednotlivých pokusů je pořád stejná. Je to buď anebo.
Mimoto ta úspěšnost platí asi jen do těch 35 let a pak letí dolů.
Chápu, že je to velký nápor, ale vydrž a nezoufej. Třeba tam hraje roli i to dárcovství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
16.11.21 14:03

@Malineka tak já mám teprve čerstvě 30 takže ve věku by zásadní problém být nemusel i když je pravda že jsem prodělala onko léčbu, ale už je to nejakou dobu, tak jestli je to tělo furt v nepohode?? :nevim:
Takhle podobně mi to říká i doktorka, ale ani jsem si nedokázala představit jaky jsou z toho psychycky stavy :poblion: brala jsem to jako hotovou věc :think:
A to už rok cvičím Mojžíšovou a piju čaje, před tímhle ketem jsem chodila na akupunkturu, nevím co víc mužu ještě dělat :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.11.21 14:20

Zakladatelko, popravdě je dost naivní to brát jako hotovou věc. Ať jdeš na IVF se svými nebo darovanými vajíčky nebo dokonce s DE. My prošli IVF s DV a podařilo se na 4.pokus a cenou asi tak 5× víc než vy. Je hodně nízká pravděpodobnost, že to vyjde na poprvé..

• Citovat
  • Nahlásit
5
16.11.21 14:29
@Anonymní píše:
Zakladatelko, popravdě je dost naivní to brát jako hotovou věc. Ať jdeš na IVF se svými nebo darovanými vajíčky nebo dokonce s DE. My prošli IVF s DV a podařilo se na 4.pokus a cenou asi tak 5× víc než vy. Je hodně nízká pravděpodobnost, že to vyjde na poprvé..

To jsi mě docela uklidnila :srdce: já už jsem měla pocit, že jsem snad jediná na světě nějaká vadná :mrgreen: i když jsem si pročítala diskuze s různými pribehy, myslela jsem že je opravdu velký rozdíl mezi vlastními a darovanymi buňkami, vždyť ty mají být v nejlepší kvalitě, tudíš je automaticky chyba u mě :zed:
Navíc v mym okolí jen málo lidí řeší ivf a už vůbec ne s dem, všichni kolem mě tehotni,,omylem,, :nevim: a připadám si na to sama :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
704
16.11.21 17:45

@Jéčkooo s těmi cviky bych taky byla opatrná, mně fyzioterapeutka říkala, že nějakou dobu před zavedením by se do těla nemělo zasahovat.
A jak říká Anonym víš, IVF není jistota. IVF dává další možnost, ale neznamená to, že se to povede. Je hrozné to slyšet a dokážu si představit, jak tě bolí ta nemožnost být těhotná. Prostě musíš vydržet. Psychická pohoda dělá taky hodně a možná už se na to přespříliš upínáš. Zaměstnej hlavu. Já ti držím palce ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
16.11.21 18:05
@Malineka píše:
@Jéčkooo s těmi cviky bych taky byla opatrná, mně fyzioterapeutka říkala, že nějakou dobu před zavedením by se do těla nemělo zasahovat.
A jak říká Anonym víš, IVF není jistota. IVF dává další možnost, ale neznamená to, že se to povede. Je hrozné to slyšet a dokážu si představit, jak tě bolí ta nemožnost být těhotná. Prostě musíš vydržet. Psychická pohoda dělá taky hodně a možná už se na to přespříliš upínáš. Zaměstnej hlavu. Já ti držím palce ;)
@Malineka
Myslíš že to tak vadí? To mě nenapadlo, já cvičila furt a to stejný s čajem, celou dobu :lol:
A máš pravdu, myslím na to až moc, ráda si život řídím sama a tohle si nejsem schopná naplánovat a zařídit a prostě mě to vykolejuje
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat