Trhání dolních osmiček a citlivka

Anonymní
30.7.20 12:56

Trhani dolnich osmicek a citlivka

Zubare nemam rada.
Chodim na prevenci, zuby mam pospravovane…ale ceka mne trhani dolnich 8cek. Zatim snad nejsou zkazene.
uz pri predstave mi je blbe, bojim se bolesti.Ze budu kricet atd.
kdyz mi trhali horni, myslela jsem ze mi hlavu urve.vim, ze dolni jsou horsi.
mam je lezato, trci pouze kousek..
Nechci tam jit se zkazenyna zubama, pak se to bude hur trhat a drolit.
Jak se hecnout? :think: Dekuji.
byly jste pak pn?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

59574
30.7.20 13:01
@Anonymní píše:
Zubare nemam rada.
Chodim na prevenci, zuby mam pospravovane…ale ceka mne trhani dolnich 8cek. Zatim snad nejsou zkazene.
uz pri predstave mi je blbe, bojim se bolesti.Ze budu kricet atd.
kdyz mi trhali horni, myslela jsem ze mi hlavu urve.vim, ze dolni jsou horsi.
mam je lezato, trci pouze kousek..
Nechci tam jit se zkazenyna zubama, pak se to bude hur trhat a drolit.
Jak se hecnout? :think: Dekuji.
byly jste pak pn?

Já jsem strašný srab, klepala jsem se na křesle jak ratlik.. Mě hodně pomohl sám dem. Vtipkoval a tak.. U mě řezal dasen, zub byl na lezato. Nebolelo vůbec nic, zákrok max 5 minut vč siti. Když se to probralo, zibla jsme první a posledni piluli. Druhý den jsem jela na sraz amerik, urvala si stehy při zpívání, sežrala hamburger a od té doby úplně v pohodě. Bez prášku atd.. Takže se fakt neboj.. Nejhorší je skutečně ten strach.. Živí mě huba a další den jsem šla normálně do práce a mluvila 12 hodin..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25
30.7.20 13:09

Osmičku dolní mi trhali na stomatochirurgii, vzhledem k injekci to bylo jen nepříjemné, ne bolestivé, žádné drama se nekonalo, za dva dny jsem o tom skoro nevěděla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56
30.7.20 14:15

Ja som si dala vytrhnut vsetky 4 osmicky naraz. Boli normalne vyrastene, neboli sikmo, ani pod dasnom. Tiez som bola cela roztrasena, ale stomatochirurg bol skvely, cela action trvala 1 hod, z toho drvivu vacsinu casu sa cakalo, kym zaberie lokalna anesteza. Pred zakrokom mi dali preventivne tabl proti bolesti a proti opuchu. Po som sama odsoferovala domov, este som sa po ceste zastavila v lekarni :D. Zvysok dna som mala viacmenej volny, cakala som, kedy to uz zacne boliet. A ono nic!:joy: :joy: :joy: Po cca tyzdni mi odstranili stehy.
Ak ti zakrok bude robit skuseny chirurg, nemusis sa nicoho obavat. Drzim palce:blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1162
30.7.20 19:31

Holka soucítím s tebou :lol: Mám vytrhle tri oamicky, každá trvala hodinu. No horní byly pohoda, ikdyz byly komplikované, spodní byly zkouška porodu :mrgreen: Tu čtvrtou odkladam už víc jak rok :expressionless:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama