Trhání nosních mandlí - Brno

472
13.6.11 10:30

Trhání nosních mandlí Brno

Ahojky,
prosím o zkušenosti maminek z okolí Brna, které byly na vytrhnutí nosních mandlí v dětské brněnské nemocnici. Máme tam nastoupit na jednodenní chirurgii…okolí mě od této nemocnice odrazuje, že tam umřelo loni nějaké dítě při trhání nosních mandlí, prý to bylo i v TV a nějaké dítě že vdechlo krev a zůstalo postižené…
Napiště mi prosím vaše zkušenosti s touto nemocnicí, jak to tam chodí, když tam dcerka bude sama, začínám se toho dost obávat.
Malá od září nastoupila do školky a bývala pořád nemocná. Nyní je to asi 3 měsíce je už docela v pohodě, ale na mandli má prý hlen, který sám údajně nezmizí (přirovnala to Dr. ke slepému střevu) a Dr. nás strašila i tím, že postupem času přestane smrkat a může z toho mít i astma, což bych nerada. Zašla jsem na konzultaci k další ORL, ale ta mi to potvrdila a vytrhnutí také doporučuje…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

711
9.12.11 13:26

Máte prosím někdo aktuální zkušenost s trháním v brněnské dětské nemocnci? Jak to probíhá? Mám strach, před 3 lety jsem tam byla se synem s rotavirem a chovali se strašně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
379
9.12.11 13:48

ahoj,my jsme byli v Dětské na jednodenní chyrurgii před 3lety. Po pravdě ani nevím jaké to bylo,prostě ho tam manžel ráno odvezl, hned v šatně mu tam dali něco na oblbnutí,v poledne jsme telefonovali,jak to proběhlo a večer jsme pro něho jeli…Manžel večer čekal na chodbě s ostatními rodiči než jim děti předali a říkal,že našeho Peťu bylo slyšet přes zavřený dveře jak řval,když mu vyndávali kanilu :)Co vím,tak na oddělení mají televizi s pohádkami a pastelky a na jídlo dostali pudink,protože to mají pak v krku celé odřené od toho nástroje. Taky jsme museli podepsat papír,že s ním budeme v noci jen v Brně a v dosahu záchranky kdyby se něco dělo. Nesměl pak týden jíst nic „tvrdého“ ani rozlíky. Jinak jsem na jednu stranu ráda,že jsem u toho nebyla, moje sestra se nechala u toho přijmnout s dcerou - v jiné nemocnici,byly tam 3 dny a říkala,že bylo hrozný když ji přivezli po zákroku, jak tam děti křičely.. Myslím,že rodiče nemusí vidět všechno…Jinak nám ten zákrok pomohl. A pravda je taková,že syn si z toho pobytu nic nepamatoval (bylo mu 5), až teď nedávno jsme mu říkali,že byl v nemocnici na operaci mandličky. On jen ví,že tam byl v pyžamkové školce (tak tomu říkají oni),ale žádné negativní následky z pobytu bez nás nemá, oni jsou opravdu oblblí a po narkóze teprve.Tak hodně štěstí. Stáňa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama