Tři dny teploty

Katerina38
27.6.13 07:58

tři dny teploty

Ahoj holky chci se zeptat, malý 19měsíců, má od pondělí večer teploty…39,5 po sirupu to klesne, ale pak znova, byli jsme dvakrát u doktorky, dělala mu CRP A nic, jinak mu nic není jen ty teploty, dnes v noci zase 40,co to může být? jinak říkal, že má nateklé dva špičáky, které mu ještě chybí…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1797
27.6.13 08:05

@Katerina38 tak pokud má jen ty horečky a není zchvácený, hraje si a je relativně pořád stejný jako bez horeček, tak je možné, že to budou ty zuby - i když někdo zas říká, že vysoké horečky u zubů nejsou.. u nás to bylo taky tak minulý týden a vyklubala se z toho hnisavá angina…ale syn byl zchvácený, uplakaný a na pohled mu opravdu nebylo dobře, pak přestal i cokoliv pít, jen papal

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3020
27.6.13 08:07

@Katerina38 Pokud mel CRP nizke tak to budou bud ty zuby a nebo viroza… pricemz lecba obeho je stejna… srazet horecku pokud je pres 39°C a hojne tekutiny ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10017
27.6.13 08:09

@Katerina38 už měl šestou nemoc? Nebo nějaká viroza, slyším o nich ze všech stran. Starší měl taky minulý týden vysoké horečky bez dalších příznaků, čtvrtý den bez teploty, lehká rýma a kašel. Dneska v noci měl teplotu mladší, tak jsem zvědavá co se z toho vyvrbí :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1521
27.6.13 08:50

U nás to byla šestá nemoc. k doktorce jsem šla po třech dnech jen proto, že v minulém případě teplot z toho byl zánět ledvin, a já jsem to tenkrát taky přičítala zubům, takže spíš že jsem měla strach. tak mě právě překvapuje že je čt a už jste byli od pondělka u doktorky 2×, že bych se měla nad sebou zamyslet? :think: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Katerina38
27.6.13 13:17

@smutnalucy no byli jsme dvakrát, ale jen proto, že mi to doslovně přikázala, dnes jsem tedy nešla, ale před víkendem musím znova v pátek…a prosím tě, jak vysoké měl malý teploty, jak dlouho? a kdy, který den se osypal? a jak ta vyrážka vypadá a kde je? to je otázek, nezlob se, ale mám strach :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
10017
27.6.13 13:39

@Katerina38 kluk měl u šesté nemoci teploty cca 3-4 dny a pak se osypal drobounce na tělíčku, na krku a bylo po všem. U šesté nemoci je typické, že nejde teplota srážet a může být dost vysoká.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Katerina38
27.6.13 14:27

@clovek no právě jde to srazit jen na chvíli…a na obličeji neměl vyrážku? slyšela jsem, že prý je :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
10017
27.6.13 14:52

Tam asi taky měl vyrážku, ale hlavně na tom těle a krku, ale osypal se až když spadly teploty, teplota spadla po nurofenu nebo panadolu jen na chvilku a hned byla zase zpět, myslím, že čtvrtý nebo pátý den byl ráno bez teploty a osypanej a bylo po všem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1521
28.6.13 14:01

@Katerina38 reaguji možná s křížkem po funuse:) vyrážka droboučká červená, nejvíc na břiše, trochu nohy a trochu kolem pusy. který den se vysela to si ale už nepamatuju, asi fakt ten 4. tak co dnes u Dr?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Katerina38
28.6.13 15:02

@smutnalucy ahoj,tak malému klesly včera teploty a dnes se osypal, takže už vím jak to vypadá :palec: jsem tak ráda, že to není nic vážného…akorát je po těch teplotách slabý, nechce moc jíst a má trochu kašel a rýmu :think:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat