Tříletá chodí v noci k rodičům do postele

Anonymní
21.11.15 18:03

Trileta chodi v noci k rodicum do postele

Zdravim, meli jsme do 3 let dceru u sebe v loznici. Nyni jsme ji zaridili vlastni pokojicek, kde si hraje a CHCE spat, vecer si tam chce lehnout.
Uspavame ji manzel nebo ja, lehneme si vedle ni a rikame pohadky, nebo proste lezime.

Problem je, ze nekdy mezi 1 rano a 5.30 rano se probudi s placem „tatinkuuuuuu, maminkooooo“ a jde k nam do postele.
Manzel je protivny, ze ho v noci budi (jinak spala celou noc v klidu v loznici s nami).

Ma nekdo napad, co s tim?

Prosim, nepiste mi necitlive navrhy jako „nech ji usinat samotnou“, „vrat ji tam zpatky a nech ji plakat“, to se nestane. Spis me zajimaji citlive a respektujici napady, jak ji privyknout na samostatne spani.

Napadlo me nejaky velky plysak? Pisnicky s nasimi hlasy…?

Budu vdecna za kazdou zkusenost.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3235
21.11.15 18:07

Nevim. ale rada si poslechnu rady. u nás stejně. až na to, že už nebrečí, prostě vstane a jde k nám…vzbudí mne až když leze ke mně pod peřinu:)

myslim že je hlavně problém v tom, že se v noci budí…vím, že jiné děti se za celou noc neprobudí…ale nevim jak „naučit“ dítě aby se neprobudilo:(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5593
21.11.15 18:08

Ja bych ji nechala u nas v posteli :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308

A je problém, že pak dospává s vámi v posteli?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
972

Pokud to manzelovi vadi, ze ho vzbudi a pred tim byl spokojeny, tak si ji zas vemte k sobe. Jednoduche. Po usnuti si ji preneste k vam, tak ho nevzbudi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.11.15 18:09

Je to malý dítě, který chce v noci po probuzení maminku/tatínka.. To se snad nedá ničím nahradit :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34124

Noční světýlko?

Na šestiletou to zabralo :palec:
Na čtyřletého ne :jazyk:
A dvouleťák ještě nemá názor. A taky neumí choit ve spacím pytli :twisted:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
847

No, když se bojí, tak jdou k rodičům. Kam jinam mají jít? U nás to trvalo donedávna :lol: Ted už jakž takž spí u sebe celou noc - 10 let :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26100

K nám teda chodí do postele čtyřletej i šestiletej prcek, když se v noci proberou. Šestiletej teda podstatně míň, čtyřletej relativně často a neřeším to… Do puberty se chodit tulit nebude… (Snad :mrgreen: :lol: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
847
21.11.15 18:11
@kate02 píše: … Do puberty se chodit tulit nebude… (Snad :mrgreen: :lol: )

Do první puberty určitě chodit bude :mrgreen:
U nás teda nepomohlo nic, věk…
Jo a já chodila taky k našim, cca do 10 let, kdykoli jsem měla potřebu. nikdy mě nevyhodili a jsem jim za to moc vděčná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
CokeLady
21.11.15 18:14

Malej je od narození v pokojíčku a taky cca od těch 2 let chodí občas k nám - a já to miluju… „maminkooo, můžu si k tobě lehnout?“… odkreju deku, šoupnu ho k sobě, přitulím a spíme dál. Co je za problém? Koho tohle může budit? :nevim:

• Citovat
  • Upravit
2183
21.11.15 18:15

K nám chodí i šestiletý a tedy nemám problém, klidně u nás dospi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11990
21.11.15 18:15

Naučit dítě spát ve vlastní pokoji chce buď nechat vybrečet a nebo počkat až do toho pokoje bude chtít jít sama a do tý doby si jí nechat u sebe. Nic jinýho není. Ona je zvyklá, že do teď když se vzbudila tak jste tam byly, teď je sama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.11.15 18:16

U nás když tříleťák přijde, tak se potulíme a pak se ho zeptám, jestli chce jít zpátky do svojí postele. Třeba za deset minut nebo tak. Ještě mu nabídnu, že ho odnesu a přikryju. Když chce, tak jde, když ne, nejde a dospí s náma :nevim: Nevidím problém :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8115
21.11.15 18:16
@Baba píše:
Noční světýlko?Na šestiletou to zabralo :palec:
Na čtyřletého ne :jazyk:
A dvouleťák ještě nemá názor. A taky neumí choit ve spacím pytli :twisted:

Nás dvouletak umí chodit ve spacim pytli :mrgreen:

Zakladatelkou, u nás teď chodí 4,5 léta k nám do postele. Pokud už ji neokupuje dvouletak ( máme postel 140 cm ), tak ji tam necháme, pokud už tam je plno, tak si někdo jde lehnout k ní do postele.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama