Trittico kdo může předepsat?

Anonymní
16.4.20 16:14

Trittico kdo může předepsat?

Zdravím, Už 5 let beru Asentru 50 1tbl denně. Vrátili se mi deprese stavy úzkosti sexuální dysfunkce a přerušene spaní. Chci se zeptat může mi předepsat Trittico obvodak? Psychiatra nemůžu sehnat :roll: Ještě jak se snese trittico s Asentru vy co máte zkušenosti jak mi pak bude kdybych to trittico dostala děkuji :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
17928
16.4.20 16:19

Trittico se dá s Asentrou kombinovat, napíše ti ho praktik, chtěj to s pomalým uvolňovámí.
Je docela dobrej nápad to kombinovat.

Ale chceš sehnat psychiatra, protože ta sexuální dysfuknce může být důsledek té asentry a možná to bude chtít nějakou větší změnu.

A teda - jsi někde v psychoterapii? ZAčala bych hledat a po skončení karantény bych se někam přihlásila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4152
16.4.20 16:20
@Anonymní píše:
Zdravím, Už 5 let beru Asentru 50 1tbl denně. Vrátili se mi deprese stavy úzkosti sexuální dysfunkce a přerušene spaní. Chci se zeptat může mi předepsat Trittico obvodak? Psychiatra nemůžu sehnat :roll: Ještě jak se snese trittico s Asentru vy co máte zkušenosti jak mi pak bude kdybych to trittico dostala děkuji :)

Ahoj, ségře normálně Trittico napsala praktická Dr. a babičce taky. K Asentře se snad může, nebo alespoň já brala k Tritticu Fevarin a to je taky SSRI AD, jako Asentra, poraď se s Dr. Jinak mně Trittico nepomohlo, nespala jsem po něm ani po 3 měsících, tak jsem ho vysadila. Já ho tedy měla od psychiatra. Ale běžné dávky jsou podle mě a nejen mě na deprese a úzkosti docela slabé. Ale zas sexuální funkce by narušovat nemělo, tuším. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat