Trivis Prostějov

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
787
18.4.21 21:37

trivis prostejov

Dobry den
je tu nekdo kdo studoval nebo jejich deti studovaly na stredni skole trivis v prostejove? nejake zkusenosti prosim? A jake maji uplatneni? dekuji za veskere info

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8335
18.4.21 22:32

Pár známých tam „studovalo“. Ne přímo v Prostějově, ale na Trivisu. Úroveň byla neuvěřitelně tragická - bylo to asi tím, že ta škola byla prý založena proto, aby si městští policajti „dodělali“ maturitu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2349
19.4.21 00:01

Já ho nestudovala, ale moji spolužáci ano. Je to ale už 10 let zpět. V PV byla tehdy úroveň celkem v pohodě. Měla jsem tam 3 spolužáky - 1 je voják, 2. policajt a 3. jezdí kamionem.
Co ale vím, tak ten policajt si musel dodělávat školu v Kroměříži, která je na rok a až po tom, co ho k policii vezmou.
Každopádně taky mám kolem sebe asi 6 policajtů a žádný z nich trivis nepotřeboval :lol:
Stačí se k policii dostat : fyzické a psychické testy, teď je jich nedostatek, takže to není tak těžké, potom stačí udělat roční školu, kde jsou už placeni nástupním platem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.21 07:25

Já osobně studovala Trivis v KV, neříkám, že je to tam pořád stejné, nebo že je to na všech pobočkách stejné, ale za nás přístup na jedničku, brali studenty jako dospělé, ne jako děti (rodíl oproti ostatním SŠ v našem městě obrovský), velká odpovědnost za své jednání, prostě netahali do školy rodiče kvůli každé prkotině. Spousta akcí, aktivit, skvělá vybavenost školy a dobrý kolektiv. Hodiny práva, veřejného pořádku, integrovaný záchranný systém, vše na úrovni VOŠky, k tomu ostatní předměty a dva jazyky. Dobrý zážitek bývala praxe na kriminálce a branné kurzy. Z naší třídy, kde nás bylo 24, šla asi polovina na VŠ různého zaměření, dvě na žurnalistiku, dvě na mezinárodní vztahy, já na pajďák, dvakrát právo, jeden záchranář a zbytek tuším něco kolem veřejnoprávních oborů. Po 12 letech od maturity se stále potkáváme, někteří pracují po úřadech, jiní v ozbrojených složkách, pár holek je aktuálně doma s dětmi, ale pracovní uplatnění našli všichni. Ráda na školu vzpomínám. A to jsem dřív také odsuzovala soukromé školy, jako fabriky na maturitu. Ne všude ale tahle premisa platí ;)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat