Trojkolka X-Lander - zkušenosti

3523
23.12.20 10:34

Trojkolka X-Lander

Potřebujeme mladeti poridit novy sportak a libi se nam nova trojkolka od X-landeru. Zarazi nas ale, ze nema aretovaci predni kolecko. Pro prvni dite jsme tedy meli ctyrkolku a bez pohyblivych kolecek si to nedokazeme predstavit :think: Je tady nekdo, kdo tuhle trojkolku ma? Jak se s tim jezdi? Podle reklamy ke kocarku tvrdi, jak je pohyblivy i pri sportovani s kocarkem, ale me se to nejak nezda.. Nejaky postrehy? Popripade me zajimaji vsechny zkušenosti a doporuceni s trojkolkami obecne ;) Treba Thule je muj sen, ale za kocarek se nam tolik penez davat nechce a bazarovy se dost nedostatkovy zbozi..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10003
23.12.20 12:57

No musi se ten predek porad nadzvedavat :nevim:.
Ja mam trojkolku s aretaci a super.
Je tam dulezite odpruzeni, to nevim, jak xlandery maji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.12.20 12:59

Zdravím🙂 Pokud vás zajímají obecně nějaké zkušenosti s trojkolkami pokusím se shrnout svou zkušenost s trojkolkou easywalker Sky Plus. Jako musím říct že mi ten kočár vesměs vyhovuje protože i když je to trojkolka tak mi přijde celkem stabilní a nemám pocit že mrňouse vyklopím. Jediné co mě trochu mrzí ale to je asi téměř u všech trojkolek že to sedátko není otáčecí. To znamená že mimi kouká jenom směrem ven a ne na vás ale malému to teda naštěstí nevadí spíš mě to trochu mrzí🤔 kolečka máme teda nafukovací a zatím jsem ani jednou nepíchla což je při mé šikovnosti zázrak. A jinak proč jsem se rozhodla pro trojku😁 Protože mi přijde že se s tím líp manipuluje například v supermarketu mezi regály se s tím člověk líp vytočí než se čtyřkolkou. A v terénu mi přijde taky suprový. Tchán nám trojkolku hodně rozmlouval že prý je to nestabilní a malého vyklopíme ale podle mě takovéhle názory říkají lidi které trojkolku nikdy neměly ani nezkusily😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.12.20 13:01

Jo a ještě u toho sporťáku našeho je celkem fajn věc že se skládá v celku. Což u mě bylo celkem důležitý požadavek protože dost Cestujeme :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3523
23.12.20 13:33

@Lucí_123456 Diky, no lehke skladani do auta je pro nas taky důležité. Doted jsme skladali tezky sportak na dva dily do kufru a je s tim akorat opruz..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat