Trombóza vyskyt

Anonymní
5.4.21 12:18

Trombóza vyskyt

Zdravim, už včera mě boleli dost nohy a měla jsem je i oteklé. Dnes strašná bolest v levém lytku a otok nemůžu ani moc chodit. Nějak jsem necvicila ani neběhala. Prostě z ničeho nic. Nevíte co by to mohlo být? Je mi 24 let a antikoncepci uz neberu 10 měsíců. Myslíte že by to mohla být trombóza? Nebo jen tak vysiluju. Děkuji za odpověď

Příspěvek upraven 05.04.21 v 13:13

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3833
5.4.21 12:29

Tohle je na návštěvu pohotovosti. Pokud je jednostranně bolest a otok..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2045
5.4.21 12:30

Pokud je to až taková bolest okamžitě k dr. Trombóza není sranda..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3553
5.4.21 12:31
@Anonymní píše:
Zdravim, už včera mě boleli dost nohy a měla jsem je i oteklé. Dnes strašná bolest v levém lytku a otok nemůžu ani moc chodit. Nějak jsem necvicila ani neběhala. Prostě z ničeho nic. Nevíte co by to mohlo být? Je mi 24 let a antikoncepci uz neberu 10 měsíců. Myslíte že by to mohla být trombóza? Nebo jen tak vysiluju. Děkuji za odpověď

Jeď na pohotovost. Radši zbytečně než to enchat být. Já měla trombozu bezpříznakově, pak se trhla a byla z toho plicní embolie…

HA není jediný rizkový faktor, patří k nim obezita, kouření, můžeš mít trombofilní mutaci a nevědět o ní…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2798
5.4.21 12:47

Určitě jet na pohotovost a do té doby se vyhni námaze, kdyby se to utrhlo může ti to udělat velkou paseku…Projedou ti nohu ultrazvukem a budeš vědět hned na čem jsi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31856
5.4.21 13:41
@Anonymní píše:
Zdravim, už včera mě boleli dost nohy a měla jsem je i oteklé. Dnes strašná bolest v levém lytku a otok nemůžu ani moc chodit. Nějak jsem necvicila ani neběhala. Prostě z ničeho nic. Nevíte co by to mohlo být? Je mi 24 let a antikoncepci uz neberu 10 měsíců. Myslíte že by to mohla být trombóza? Nebo jen tak vysiluju. Děkuji za odpověďPříspěvek upraven 05.04.21 v 13:13

Já bych se prohlédnout nechala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1525
5.4.21 19:53

Jet hned do nemocnice, taky mi to takhle zaclo a mela jsem trombozu dole nad kotnikem a to HA neberu 8 let…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2798
21.4.21 23:18

Jak jste dopadla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu