Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Dobrý den,
dnes jsem 8 den po IUI a v odpoledních hodinách jsem si dělala tt test, který vyšel slabě pozitivní, ale to může být z ovotrile. Myslíte že když jsi ho udělám ráno a kdyby byla čárka silnější může to značit úspěšnost? Děkuji za odpovědi ![]()
8 dní po IUI je to s velkou pravděpodobností Ovitrelle. Ano, pokud by znatelně sílil, nejspíš by to signalizovalo, že se tam asi něco odehrává, ale minimálně do vynechané MS je to takové lovení duchů s vypovídací hodnotou někde ve hvězdách, má to tak spousta žen, kterým pak MS normálně dorazí. Prostě se obrň trpělivostí.
@Kami96 píše:
@ugluk ja vim máte pravdu, jenže to čekání mě zabíjí
Bude mnohem, mnohem víc delšího a obtížnejšího čekání… trénovat! ![]()
Ahojte
,tak dnes ráno jsem si dělala test abych se ujistila jestli ovitrile z těla odchází, ale měla jsem test silnější než včera. Za 3 dny mám správně dostat MS, tak nevím co si mám o tom myslet ![]()
Ano, pokud by znatelně sílil, nejspíš by to signalizovalo, že se tam asi něco odehrává, ale minimálně do vynechané MS je to takové lovení duchů s vypovídací hodnotou někde ve hvězdách, má to tak spousta žen, kterým pak MS normálně dorazí. Prostě se obrň trpělivostí.
Prosím o radu. Před 10 dny ovitrelle. Dnes ráno (prostřední test) skoro bily. Okolo 5 odpoledne test silnejsi (ten spodni). Může to takhle lítat? V noci jsem na wc nebyla, je to moc minimalne po 10 hodinách. Odpoledne cca po 3. Měřím bt, ráno teplota vyletela nad 37 stupnu. Vadný test nebo ovitrelle může takhle lítat?
@Monnish Ahoj
za to může opravdu ovitrile i mě to lítalo nakonec jsem si udělala test 11 dpo a bílo
.pak uz jsem si test nedělala a čekám jestli dorazí MS, měla by dorazit dnes. Radši si počkej i ty a netestuj abys nebyla zbytečně zklamaná ![]()
@Kami96 dnes ráno 10 dpo, 11 den od pichnuti a takhle ráno. T koláž je včera odpo, spodní včera ráno. Samostatný teď ráno. Co myslíte teď?🙂všechny čerstvý, kvůli vypovídací hodnotě.
@Monnish Ahoj odpovídám trošku pozdě tak se omlouvám, jak ti to dopadlo? ![]()
@Kami96 ahoj, 16dpo takhle viz fotka, 12dpo hcg 75 jednotek, 14dpo 240 jednotek🙂
@Kami96 sice odpovídám ke staršímu datu, ale měla jsem pozitivní test taky 8 den, malého slabého ducha každý den čárka sílila