Tuhnutí šíjových svalů

Anonymní
11.7.15 13:18

Tuhnuti sijovych svalu

Krasnou sobotu :)
Mam dotaz. Nejakou dobu cca trictvrte roku bojuji s krcni pateri. Spise se svalama. Mam pry spasmus hornich trapezu. Byla jsem u rehabilitacniho rekare a ten mi napsal cviceni a ultrazvuk. Nekdy je to lepsi ale momentalne to mam v silenem stavu :,( Tyden bojuji s virozou a dost kaslu. Jestli se mi to tim kaslem zhorsilo :?: Kazdopadne silene pocity v hlave. Utazena hlava i krk, tlak v cele i usich. Takove jako zavrate… Tim jak ty svaly vyvolavaji pocit „tezke hlavy“ tak to je neco sileneho :( Uz to mam opravdu dobu a jsem z toho dost zoufala. Nechci na to myslet nebo psychika je mocna ale to nejde :,(

Ma nekdo zkusenost? Z osobnich duvodu jsem za anonyma :oops: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4348
11.7.15 13:32

Kup si v lékárně límec aby ti držel hlavu a krk si odpočinul a pořiď si ortopedický polštář. Mně tohle na krk zabralo nejvíc. Sice cca 14 dnů trvalo než jsem si na ten polštář zvykla, ale od té doby mám pokoj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.7.15 13:34

@LenkaN26 ja uz ho mam asi pul roku a ten limec mam taky. Kdyz nekam jedu v tomhle silenem stavu tak si ho beru. Prijdu si jistejsi. :?

• Nahlásit
  • Citovat
4348
11.7.15 13:38

Tak ještě ten polštář a pokud to máš zatuhlé, že neotočíš hlavou tak zajít na obstřiky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148
11.7.15 13:39

Ahoj, mám stejné problémy, bojuji s tím rok. Mám ztuhlé svaly, bolí to, motá se mě hlava.. Snažím se doma cvičit, rehabilitace nepomohly..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148
11.7.15 13:40

Velmi pomohla zdravotní madrace, sice stála 12.000, ale spí se na ni líp, než na těch pérovitých potvorách. Zdravotní polštáře máme taky a používám konopnou mast.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.7.15 13:42

@LenkaN26 ja hlavou otocim normalne. Neboli me to.. :roll: Zkusim nejake masaze :think:

@chipsa tak to jsme na tom stejne :,( rhb taky nic :think: ja uz fakt nevim…

• Nahlásit
  • Citovat
13148
11.7.15 13:44

Když si sednu k počítači, tak cítím jak mě ty svaly bolí a táhnou. Zvednu ruku a necítím sílu.. Mám stavy, že se mě motá hlava a mám strach že sebou seknu. Doktorka mě nechala na neschopence a zkoušeli jsme léky a injekce do svalů, ale nepomohlo to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9201
11.7.15 13:51

@chipsa ja u pc nemuzu vubec. Me to plave. Chodim tady z telefonu. U pc to nedavam :roll: Ja uz mam taky furu vyzkouseno a prd platny :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9201
11.7.15 13:52

Hm tsk jsem se praskla :D :mrgreen: Anynonym je fuc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4348
11.7.15 14:10

Ono je potřeba i cvičit a to pravidelně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148
11.7.15 14:17

Používám końskou mast, hřejivou. Na chvilku to pomůže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15660
11.7.15 14:20

Zkus tak týden brát dva acylpyriny ráno a dva večer. Prohřívat, masírovat a relaxovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148
11.7.15 14:23

Termofor hodně pomáhá, večer před spaním si ho dám za krk, nebo na ramena. Ikdyž je to nepohodlné, vydržet se to dá. Svaly potřebují nahřát a uvolnit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9201
11.7.15 14:47

Me vzdycky je hur pak to ustupuje a jak zacnu cvicit nebo udelat spatny Pohyb tak to je zpatky :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama