Turecko 2019

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
divomys
Kecalka 195 příspěvků 26.05.19 13:00
Turecko 2019

Hledáme dovolenou v Turecku. Máte někdo zkušenost, jestli lze sehnat dovolenou druhý týden v září, delka cca 10 dní, letecky z Ostravy, strava all inclusive, do 40000 max 45000.
Chceme letět s pětiletou dcerou, všude nacházím hotely se špatnou recenzí.
Je to naše první dovolená s dcerou, tak nechci někde kde je špína, špatně jídlo…
Nebo se nám ani nelíbí, že je krásnej hotelový komplex a vyjdeš s hotelu za roh a tam děs a hrůza. Chceme aby v okolí se dalo aspoň na procházku…
Mám moc vysoké požadavky a je toto sehnat nereálné???

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
katyna1984
Zasloužilá kecalka 845 příspěvků 26.05.19 13:10

@divomys zkuste se podívat na hotel Sandy Beach v Side, je přímo na promenádě, menší, ale příjemný hotel. Jen si teď nejsem jistá cenově, v zimě se kolem těchto částek pohyboval.

Deneriss
Zasloužilá kecalka 979 příspěvků 26.05.19 13:17

My letíme za týden. Tři kámošky tři malé děti. All inclusive pegasus hotel 5*. Uvidíme jaké to bude. Je tk v Side. Prý je to krásné historické město. S promenádou z hotelu až tam.. Tak pak poreferuju :) stalo nás to 32 tisíc mě a 2,5 letou dceru..

divomys
Kecalka 195 příspěvků 26.05.19 14:08

@Deneriss super hned na to mrknu, pak napište jak bylo

katyna1984
Zasloužilá kecalka 845 příspěvků 26.05.19 22:57

@Deneriss jako úplně vám nechci brát iluze, hotel je to pěkný, ale co si pamatuji, z tohoto hotelu je to k promenádě cca 6km

Deneriss
Zasloužilá kecalka 979 příspěvků 27.05.19 17:46

@katyna1984 no tak to jsem zvedava :) máme kočár tak hold dáme procházku noo :) když to nebude do kopce nevadí :D ale teda to nám v cestovce pěkně kecali v tom případě :))

Mibuna
Povídálka 16 příspěvků 27.05.19 18:44
dovolena

To budete 3? to se v září vejdete, dneska jsem narazila na článek, kde byly dobré tipy na turecko, kdybych to někde našla, dám to sem, byly tam samé hotely s vyžitím pro děti, u pláže a dobré recenze.. :mavam:

katyna1984
Zasloužilá kecalka 845 příspěvků 27.05.19 20:11

@Deneriss no ona tam vede jen poměrně dost rušná silnice. Asi bych raději jela taxikem, jsou levné a v pohodě. Mám pocit, že je to vidět i na Google Maps.

Edit: růžová čára na fotu by měla být promenada, červený bod váš hotel.

Promenáda se táhne podél původně zastavěného pobřeží, okolo starších hotelů. Tyhle nové jsou trochu mimo Side, ale zase je tam vše, třeba nebudete mít potřebu někam jít.

j.k.1133
Povídálka 47 příspěvků 27.05.19 20:56

@Deneriss
Dejte potom vědět jak se vám tam líbilo, my jedeme do tohoto hotelu v červenci, tak už se těšíme, recenze vypadají dobře, tak snad to tak bude i doopravdy ;)

Mibuna
Povídálka 16 příspěvků 28.05.19 16:00

Tak ten článek, kde se mi líbily hotely v turecku se jmenoval Dovolená s dětmi v Turecku - 10 skvělých tipů na oblíbené hotely…našla jsem na google…odkaz dávat nebudu, protože by to admin asi zablokoval..

Agios
Stálice 96 příspěvků 28.05.19 18:01

@Deneriss dejte prosím potom vědět.. My jsme také vybrali Pegasos world a neskutečně se těšíme :lol:

Uživatel je onlinestinga
Kelišová 7145 příspěvků 28.05.19 18:07
@Deneriss píše:
@katyna1984 no tak to jsem zvedava :) máme kočár tak hold dáme procházku noo :) když to nebude do kopce nevadí :D ale teda to nám v cestovce pěkně kecali v tom případě :))

tak si to najdi na googlu na mapách, my si tam všechno hledáme, i 60letá mamka, když hledá dovolenou - na to, co řeknou v cestovce bych fakt nevsázela, ti potřebují prodat :mrgreen:

Uživatel je onlinestinga
Kelišová 7145 příspěvků 28.05.19 18:08

@Deneriss jo už to vidím, už ti to tam někdo dal
my bez tohoto prověření a pročtení recenzí nejedem ani na 3 dny do penzionu po Česku :nevim:

Jenny-black
Povídálka 39 příspěvků 09.06.19 13:37
Sunmelia beach 5*

Ahoj holky v srpnu se chystáme s 3 synem poprve na dovcu a chci se zeptat malý aktivně chodi na nočník mohu di ho vzít sebou??má někdo zkušenost? A popřípadě jestli někdo byl v tomto hotelu za recenz :hug: recenzebudu též ráda :srdce: :zed:

Jenny-black
Povídálka 39 příspěvků 09.06.19 13:39
Pegasos world

:mavam: Kamarádka v něm byla minulý rok a byla moc spokojená

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama