Egypt Hurgada hotel Ali baba - hledáme parťáky pro děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jamulka
Kecalka 372 příspěvků 24.05.19 18:28
Egypt Hurgada hotel Ali baba , hledáme parťáky pro děti

Začátkem července 4.7 letíme do Hurgady v Egyptě, budeme s manželem a dvěmi dětmi 4 a 7 let. Najdeme zde pro děti parťáky?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Adrasteia
Závislačka 3086 příspěvků 24.05.19 18:53

Úplně nejjednodušší je seznámit se na místě třeba u bazénu, nebo na pláži. Tam i od pohledu uvidíte, kdo je vám sympatický.

Uživatel je onlineKaileee
Ukecaná baba ;) 1462 příspěvků 24.05.19 19:03

Jste blázni, tak malé děti a v tom termínu…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.05.19 19:15
Moje dcera byla se svým otcem vloni, podobný termín.
Užila si to úžasně. A to mým snem tato dovolená určitě není ;)
Prosím anonym
@Kaileee
@Kaileee píše:
unuděná
Echt Kelišová 7834 příspěvků 24.05.19 19:59

@Kaileee :roll: My byli loni s detmi 3,5 a 6 a uzili jsme si to vsichni maximalne. Zrovna dnes mladsi prohlasila, ze chce zase do Egypta a uz abysme tam zustali nadosmrti :mrgreen: :mrgreen:

@Jamulka myslim,ze takhled nikoho nesezenes, ono bude nejlepsi seznamit se na miste, coz obvykle zvladnou deti samy. I kdybys tu nasla nekoho, kdo jede do resortu hned vedle ve stejnem terminu, tak moc sanci na setkani nemate :mavam: A take z meho pohledu takhle stare deti na dovolene pod 14dni po vrstevnicich ani nevzdechnou-more, bazeny, nove jidlo, prostredi…

Ukecaná baba ;) 1462 příspěvků 24.05.19 20:00

@unuděná já myslela kvuli terminu, v cervenci tam je silene jinak jsme taky byli ale v kvetnu a super

unuděná
Echt Kelišová 7834 příspěvků 24.05.19 20:26

@Kaileee No je fakt, ze co do vedra je cervenec nejhorsi, ale pokud jsou rozumni rodice, kteri drzi deti cca 10-15 ve stinu, mazou ochranymi kremy, dbaji na pitny rezim, tak problem az tak nevidim :nevim:

Meredithx
Kecalka 281 příspěvků 24.05.19 23:24
@Kaileee píše:

Jako proč? Ježiši.. :roll:

Meredithx
Kecalka 281 příspěvků 24.05.19 23:25
@Jamulka píše:
Začátkem července 4.7 letíme do Hurgady v Egyptě, budeme s manželem a dvěmi dětmi 4 a 7 let. Najdeme zde pro děti parťáky?

Ahoj :) My jedeme, od 6.7. a jedno dítě 4 roky. :kytka:

semisova
Zasloužilá kecalka 820 příspěvků 25.05.19 09:32
@Meredithx píše:
Jako proč? Ježiši.. :roll:

Jestli to nemyslela i z důvodu bezpečnosti a zdraví a ne jen teplého počasí. My byli i v srpnu a dalo se, je tam vetrno a byli jsme stále ve vodě nebo pod slunečníky.
Já Egypt mám taky rada, nějaké roky zpátky jsme tam ještě každoročně jezdivali. Ale když jsme vzali tehdy 4,5 leteho syna, tak ten si to tam Neužil. Třetí den chytl hrozne prujmy a bylo mi ho líto a po zbytek týdne strávil na pokoji. Přece jen tato země je k infekčním prujmum náchylnější. Děsili jsme se cesty domu když nebudu stále po ruce záchod.
No a z te bezpečnosti, před par dny se odtamtud vrátila segra a zrovna v době, kdy tam bouchla bomba u te silnice a zasáhla autobus s turisty. Z bezpečnostních důvodu jim doporučili po zbytek pobytu byt jen v resortu a žádné výlety… zarekla jsem se, ze tam s dětmi taky nepojedu. Mám už tři a ze jsou bezpečnější destinace jak na hygienu tak na zatím nulové problémy s útoky na turisty…

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30592 příspěvků 25.05.19 10:54

Se srágorou ležet na pokoji, žádné výlety, vedro jak v kremační peci, úžasná dovolená ;)

Meredithx
Kecalka 281 příspěvků 25.05.19 13:28
@semisova píše:
Jestli to nemyslela i z důvodu bezpečnosti a zdraví a ne jen teplého počasí. My byli i v srpnu a dalo se, je tam vetrno a byli jsme stále ve vodě nebo pod slunečníky.
Já Egypt mám taky rada, nějaké roky zpátky jsme tam ještě každoročně jezdivali. Ale když jsme vzali tehdy 4,5 leteho syna, tak ten si to tam Neužil. Třetí den chytl hrozne prujmy a bylo mi ho líto a po zbytek týdne strávil na pokoji. Přece jen tato země je k infekčním prujmum náchylnější. Děsili jsme se cesty domu když nebudu stále po ruce záchod.
No a z te bezpečnosti, před par dny se odtamtud vrátila segra a zrovna v době, kdy tam bouchla bomba u te silnice a zasáhla autobus s turisty. Z bezpečnostních důvodu jim doporučili po zbytek pobytu byt jen v resortu a žádné výlety… zarekla jsem se, ze tam s dětmi taky nepojedu. Mám už tři a ze jsou bezpečnější destinace jak na hygienu tak na zatím nulové problémy s útoky na turisty…

Kdyby myslela bezpečnost, tak nepíše „s takhle malými dětmi“. My jedeme do resortu Ali Baba a ten má krásný aquapark pro děti i pri dospělé. Krásné moře. Na výlet pojedeme asi jen na jeden půldenní a to bude záležet, jaké bude počasí. Jinak s faraonovou pomstou počítáme, 14 dní dopředu budeme brát probiotika plus vezeme s sebou ercefuryl, nebo kdyby naaahodou k tomu došlo, koupíme v resortu. Malá se těší na tobogány a já na klid a jídlo :mrgreen: S rodiči jsme jako malí takto také jezdili, já i s babičkou a vždycky jsem si to maximálně užila. Je to hurghada takže s tím průjmem dopředu počítáme a jsme připravení.

Jamulka
Kecalka 372 příspěvků 25.05.19 13:44

@Kaileee malé děti??? Lidé tam bývají s mnohem menšími…

Jamulka
Kecalka 372 příspěvků 25.05.19 13:46
@Meredithx píše:
Ahoj :) My jedeme, od 6.7. a jedno dítě 4 roky. :kytka:

Paráda, jedete ještě s nějakou rodinou, nebo sami jako my? Můžu se zeptat odkud jste? Klidně napište do zprávy. Rádi se s vámi v Egyptě potkáme a pokud se přidáte i na nějaký výlet budeme rádi :) :)

Ukecaná baba ;) 1462 příspěvků 25.05.19 13:47
@Jamulka píše:
@Kaileee malé děti??? Lidé tam bývají s mnohem menšími…

to bývají, psala jsem to hlavně kvůli toho července, ty teploty tam jsou šílené a trávit půl dne ve stínu a nemoct jet pořádně na výlet, to není nic pro mě teda… my jsme s dítětem byli v květnu a už tak bylo teplo (žádné střední potíže nikdo neměl)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama