Tvrdnutí břicha 38 TT - celý den

Anonymní
8.9.20 17:53

Tvrdnutí břicha 38 TT - celý den

Ahojky,
poraďte mi, upřímně nevím, co nám dělat. Teď jsem 37+4, včera jsem byla na kontrole - monitor a vše bylo ok. V noci jsem pořád krkala rybičkovou pomazánku, až jsem málem zvracela. Už kolem půlnoci jsem si všimla, že mám jakoby tvrdé bříško. Celý den se mi zdá břicho napjaté, až tvrdé. Miminko cítím se převalt, občas to přes břišní stěnu i vidím. Kopance necítím, možná ručičku někde hluboko v pánvi. Nic mě nebolí. Pořád bojují s tím, jestli jet na pohotovost, nebo ne. Mým problémem je vlastně nebolestivé asi tvrdé břicho. Co myslíte?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
46
8.9.20 18:57

Myslím, že v 38 tt je tvrdnoucí břicho normální. Nám říkali v porodnici, že máme přijet při odtoku (nebo podezření) plodové vody, při kontrakcích v intervalu 7 minut a míň, při krvácení, pokud necítíme pohyby 4 a více hodiny, ale taky ikdyž se nám něco pocitově nezdá. Být tebou tak bych zkusila delší teplou vanu. Případně bych si zavolala ke svému gynekologovi o radu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
393
8.9.20 19:47

Já jsem v 39tt a břicho mi tvrdne taky, ale už tak od půlky těhotenství, takže mě to nechává relativně klidnou. Pokud nemáš bolesti a jinak je vše v pořádku, tak bych to neřešila - děloha jen trénuje na porod ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.9.20 22:13

Tak jsem to nevydržela a jela na pohotovost. Naštěstí jsou tady rozumní, prý mám dráždivou dělohu a všechno je ok. ;)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama