Tvrdnutí bříška – je nejlepší magnesium?

Anonymní
15.8.20 20:27

Tvrdnutí bříška ,nejlepší magnesium ?

Krásný večer, tvrdne mi bříško v 22tt gynekoložka o tom ví. A teď jaké je nejlepší magnesko a kolik mg se doporučuje? Děkuji za odpověď :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1518
15.8.20 20:30

Mě vždycky předepsali na gyndě Magnosolv. Ale jinak ti asi poradí v lékárně, i podle formy, která ti vyhovuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
229
15.8.20 20:44

Mne nejlépe zabírá magnesii lactiti 3× denně 2 tablety a minimálně 2h rozestup od tehotenskych vitamínu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
15.8.20 20:48

Určitě ber magnesium citrate nebo lactici, to je přírodní magnesium se vstřebatelností cca 80-90%, zbytek druhů jsou umělé hořčíky, se vstřebatelností max 5-10%. V lékárně ne vždy poradí, třeba si to hlídat. Já tam šla přímo s tím, že jsem měla citrate a chtěla bych zase něco dobře vstřebatelného a borec se slovy…jo jo, ty citraty jsou nejlepší, ten tu ale nemám, ale dám vám něco co je taky dobré..mi dal nějaké magnézko, po kterém jsem myslela, ze mi tvrdnutím praskne břicho (šli jsme právě na hory), složení jsem zkoumala až doma…dal mi umělé magnézko, takže vstřebatelnost nula nula prd

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
894
15.8.20 21:39

Zkus nejdřív pít magnesii, to taky pomáhá. Tedy aspon mne to celkem stačí, dávám si občas kvůli křečím v noze. A na tvrdnouci bříško platí co nejvíce odpočinku a ležet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama