Tycovy vysavac a odsavani

Anonymni
1.12.08 11:39

Tycovy vysavac a odsavani

Ahoj maminky, potrebovala bych poradit. Odesel nam vysavac, meli jsme klasicky, nicim zajimavy, rada bych ted ale zkusila tycovy vysavac, vzhledem k tomu, ze mame pouze hladne podlahy jediny pidi koberec je u dcerky v pokojicku, hlavne mame schody a tahat klasicky nahoru a dolu a vysavat schody to je uz nad moje sily.
Jenze !!! dcera kdyz ma rymu tak odsavame odsavackou co se pripojuje na vysavac, jiste netreba predstavovat .. jde to nejak pridelat i k tycovemu?
Popripade mi poradte k jakemu.
Moc dekuju Kacka

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4666
1.12.08 12:21

Ahojky, my teda odsávačku na vysavač nemáme, ale předpokládám, že když se odsávačka připojuje na hadici, u tyčového vysavače to nepůjde. Jinak tyčový vysavač můžu jenom doporučit. Máme Ergorapido od Electroluxu a je využit stoprocentně, je to 2v1, takže super. Používám to stokrát denně na jakýkoliv drobky od zvířete. Myslím si, že je lepší zainvestovat než mít nějaký šmejd, co ti nic nevysaje. Ale stejnak si myslím, že je dobrý mít i velký vysavač. V tvým přápadě na odsávačku :lol: , ale i na větší a kvalitnější úklid :lol: .
Pa NIkola

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
1.12.08 12:42

ja jsem nasla tenhle http://www.kasa.cz/…over-u-3521/
vlevo dole ma takovou pridavnou hubici, na kterou by ta odsavacka sla dat. divala jsem se na nejaky manual k tomu co jsem nasla na netu a opravdu by tam sla. Jen jsi mi ted dala brouka, ze to neni na to mit jen tenhle vysavac, na velky uklid to tedy neni?

• Nahlásit
  • Citovat
9867
1.12.08 12:53

Taky mám tyčový hoover a jsem s ním nadšená. A odsáváme rýmu zcela v pohodě, neboj :) Prostě si vysavač položím, připojím hubici a na ni odsávačku.

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4666
1.12.08 13:06

Nemůžu mluvit za všechny tyčový, ten vysavač je fakt fakt super, na každodenní použití, ale stejnak, když jednou za čas gruntuju, tak vytáhnu ten velký…
No vidíte a já jsem netušila, že i tyčový má hubici :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama