Týdenní špinění a silná ms

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
19
10.11.21 09:22

Týdenní špinění a silná ms

Ahojky, mám takový problém, který mě trápí už 3. měsícem. Začalo to při nehodě s partnerem, po které jsem si musela vzít pilulku po, konkrétně Ella one.
První cyklus byl jakž takž v pohodě, jen jsem špinila pár dní před. Ale od toho dalšího jsem začala týden před ms špinit, ze začátku silněji, že jsem si myslela, že už je to začínající ms, a pak už jen nepatrně. Po cca týdnu přišla ms, která byla silnější, než na kterou jsem byla zvyklá, ale zdálo se, že nic neobvykleho. Volala jsem na gyndu a tam mi řekli, že by to mohla být ovu která neskončila (to špinění) a že pokud ze mě krev neteče proudem, mělo by to být ok. Na prohlídce jsem naposledy byla 2 týdny po podání onoho prášku a vše bylo ok. Myslela jsem si, že se mi ty hormony začnou pomalu srovnávat, ale už 3. měsíc je to stále to stejné. Dnes v noci jsem navíc ms měla tak silnou, že jsem protekla, což se mi stalo snad poprvé v životě, většinou se mi to v noci uklidní.
Otázka zní: Co mám dělat, aby se mi cyklus dal do pořádku? A myslíte si, že je to těmi rozházenými hormony? Já jsem trochu hypochondr, takže mám trochi strach, aby zakopaný pes nebyl jinde, ale zase si říkám, že by byla opravdu velká náhoda, kdyby to začalo zrovna po tom prášku a bylo to něčím jiným.
Jinak užívám akorát gynex. Na gynekologii mám jít v pondělí, tak snad budu o něco chytřejší, ale úplně to nemůžu vydržet, tak píšu i tady. :D
Děkuji moc za případné odpovědi a preju hezky den. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat