Týdenní zpoždění

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
4
27.6.22 12:00

Týdenní zpoždění

Zdravím všechny,
Můj hlavní dotaz je, zda je normální po týdenním zpoždění mít MS jen 2 dny. První den ráno byla bolestivá, já nikdy nemám bolestivou MS, krev byla hodně světlá bez kousků sliznice… druhý den už jen hnědé špinění a večer úplně čisto… jsem 4 měsíce po potratu kvůli špatné genetice (RTG slepáku.. to jsem ještě nevěděla že jsem těhotná a vajíčko se zrovna hnízdilo, proto bolesti) po chemické interrupci MS pravidelná. Ale trápí mě cysty.. s jednou jsem byla na operaci, protože už byla moc velká a nechtěla 2 měsíce prasknout. Po laparaskopii jsme to hned zkusili.. ovulace byla 17. Den, měřím bazálku a je evidentní že tam byla. První den MS jsem měla BT 37,2 další den opět vysoká a dnes spadla na 36,4…. Jsem strašně zmatená, protože má klasická MS má 5 dní a s tímhle jsem se ještě nesetkala :nevim: tak jsem zvědavá na názory, nebo na zkušenosti.. jsem zvyklá že každý cyklus nacházím kousky sliznice a teď nic, tak díky za poznámky :D jinak dr. Mi doporučil se snažit co nejdřív.. je mi 21, tak říkal, že by další mimčo mohlo být rychle :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16084
27.6.22 12:20

Si udělej test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit