Typ na chuvicky

5679
11.12.20 11:02

Typ na chuvicky

Zdravím, máte nějaký typ na ne extrémně drahé chuvicky? Nepotřebuji s kamerou, stačí obyčejné, ale takové co fakt vydrží a snímaji každý pohyb a kviknuti. Dostali jsme nějaké cetky za 900kc značky BBM nebo tak nějak, a putovali dal. Pak jsme pořídili vysílačky Sencor smr 600, ty jsou luxusní, ale bohužel nesnimaji každý pohyb, tudíž když dcera řve na druhý straně postýlky tak mi jsou k ničemu.. Taky potřebuji aby měli velký dosah, máme 2 patrový barák s tlustými zdmi.. Díky :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19665
11.12.20 11:55
@mackA159 píše:
Zdravím, máte nějaký typ na ne extrémně drahé chuvicky? Nepotřebuji s kamerou, stačí obyčejné, ale takové co fakt vydrží a snímaji každý pohyb a kviknuti. Dostali jsme nějaké cetky za 900kc značky BBM nebo tak nějak, a putovali dal. Pak jsme pořídili vysílačky Sencor smr 600, ty jsou luxusní, ale bohužel nesnimaji každý pohyb, tudíž když dcera řve na druhý straně postýlky tak mi jsou k ničemu.. Taky potřebuji aby měli velký dosah, máme 2 patrový barák s tlustými zdmi.. Díky :palec:

My máme obyčejné avent a jsou hodně citlivé. Chůvičku jsem vždycky měla na komodě, cca 2m od postýlky a v pohodě. ¨Dosah úplně nemůžu hodnotit. Ale pár zdí zvládne. A hlavně má čidlo, takže se ozve, pokud už jsi daleko.

https://www.philips.cz/…a-chuva-dect?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
212
11.12.20 12:09

Ahojky my máme tyto už 5 let a slouží perfektně. Elektronická chůvička | Easy Care Digital Green | Babymoov
Máme 50 zdi a i tak to dosáhlo před barák takže tak 15 m určitě. A mají režim že snimaji permanentně nebo jen při zvuku. A snimalo to i pohyby v postýlce, takže jsou opravdu citlivé. Za mě velká spokojenost. A obě stanice jdou dát na baterky. Což byla má priorita. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1387
11.12.20 12:21

Máme Beurer BY 84.
Má jen 2 kanály, ale jeden z největších dosahů a to i přes několik zdí. Lze nastavit citlivost snímání, u té nejvyšší stačí, aby se syn zavrtěl a už svítí a přenáší zvuk.

Může jít do sítě nebo na baterky. Když je v síti, baterky se automaticky dobíjí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
4.1.21 14:08

Ja mam od Capidi. Citlivost jde nastavit a na vysokou snima i stekot psa o ctyri patra niz. S dosahem jsem nikdy nemela nejmensi problem kdekoliv a hlavne jsou obe bezdratove dobijeci. Levne nebyly, ale sehnat bezdratove s dlouhym dosahem bez zbytecnych funkci byl teda kumst…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19286
4.1.21 16:31

@Veruko24 ahoj, recenze na chůvičky můžete všichni přidávat zde :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu