Týrání manželem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.15 11:56
Týrání manželem

Dobrý den, prosím Vás chtěla bych se zeptat jestli to má taky někdo tak nebo jen já jsem ta hloupá. S manželem jsme spolu 11let z toho 2roky jsme svoji. Máme 7leteho syna. On je vzorny táta. Osm let pracoval mimo domov, kde vždy měl jinou. Já to tolerovala ani nevím proč, asi kvůli malému. Teď je doma a práci má doslova za rohem. Já do práce dojíždím a odpoledne chodím do druhé na 4hodiny denně. Když se stane, že do práce nejdu (není co dělat) tak u z nadává, když jsem v práci každý den taky nadává. Teď jsem hodně shodila a úplně jsem se změnila. No deset kilo dělá hodně. Vzal si do hlavy, že ho snad podvádím úplně s každým. Začal mě mlátit a to jen tak asi sobě pro zábavu. Vždy pak brečí jak moc toho lituje a, že mě miluje. Já ho už přestala milovat, těch ran bylo hodně. Teď když se mě dotkne objede mě mráz a nebo sebou cuknu. Už spíme každý sám, ikdyz on by chtěl zase aby vše bylo ok, ale já už na to nemám sílu. Stalo se to někomu taky? A změní se takový člověk? Zakazuje mi kamarády a přitom nikdy jsem s nikým nic neměla a už mě zbyl i zato, že jsem se šla projít s kamarádkou a s kočárkem.
Moc děkuji za odpovědi

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
šárinka.H
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 09.09.15 12:02

Nezlob se ale co chceš slyšet? Že to bude dobrý a za čas zase sluncem zalité? Takový člověk se nezmění, jen se to bude stupňovat :cert: jestli máš kam tak odejdi něž to poznamená tvého syna…

omites
Extra třída :D 12799 příspěvků 09.09.15 12:05

Mlátí tě, opakovaně? Proč tam jsi?

Mama11
Ukecaná baba ;) 1490 příspěvků 09.09.15 12:09

Prchej od takového člověka co nejrychleji a co nejdál. Než z tebe bude nesebevědomá zlomená troska. Zůstat není dobré ani pro syna, odejdi dřív, než přebere otcův vzor…

pikola
Generální žvanilka 21628 příspěvků 09.09.15 12:11

Proč s ním jsi?

Blekota
Závislačka 2874 příspěvků 09.09.15 12:11

Ty s ním ještě jsi? Tak má milenky, mlátí tě a ty jsi s ním „kvůli dítěti“?
Jsi blbá, měla jsi být už dávno pryč.
Sbal prachy co máš bokem, najdi si podnájem, podej žádost o rozvod, vyřiď alimenty a začni nový život.

Petra Z
Hvězda diskuse 53223 příspěvků 09.09.15 12:12

@Blekota věř, že nemá peníze bokem :think:
odešla bych…klidně s igelitkou, hlavně abych uchránila syna…

benetka
Kecalka 316 příspěvků 09.09.15 12:13

Utecte a co nejrychleji…

allluck
Ukecaná baba ;) 1453 příspěvků 09.09.15 12:19

Na to i existují nějaký instituce jako Bílý kruh bezpečí

http://www.bkb.cz/…cnem-obydli/

tam bych se asi zkusila obrátit a vyřídila vše, jak tu holky radí a zdrhala bych. tvůj partner je prostě nemocnej a vybíjí si to na tobě :roll:

Katydr
Kecalka 321 příspěvků 09.09.15 12:24

Takový člověk se může změnit a téměř jistě změní, vždy ale k horšímu.

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 17669 příspěvků 09.09.15 12:26
@Anonymní píše:
Dobrý den, prosím Vás chtěla bych se zeptat jestli to má taky někdo tak nebo jen já jsem ta hloupá. S manželem jsme spolu 11let z toho 2roky jsme svoji. Máme 7leteho syna.On je vzorny táta. Osm let pracoval mimo domov, kde vždy měl jinou.Já to tolerovala ani nevím proč, asi kvůli malému. Teď je doma a práci má doslova za rohem. Já do práce dojíždím a odpoledne chodím do druhé na 4hodiny denně. Když se stane, že do práce nejdu (není co dělat) tak u z nadává, když jsem v práci každý den taky nadává. Teď jsem hodně shodila a úplně jsem se změnila. No deset kilo dělá hodně. Vzal si do hlavy, že ho snad podvádím úplně s každým. Začal mě mlátit a to jen tak asi sobě pro zábavu. Vždy pak brečí jak moc toho lituje a, že mě miluje. Já ho už přestala milovat, těch ran bylo hodně. Teď když se mě dotkne objede mě mráz a nebo sebou cuknu. Už spíme každý sám, ikdyz on by chtěl zase aby vše bylo ok, ale já už na to nemám sílu. Stalo se to někomu taky? A změní se takový člověk? Zakazuje mi kamarády a přitom nikdy jsem s nikým nic neměla a už mě zbyl i zato, že jsem se šla projít s kamarádkou a s kočárkem.
Moc děkuji za odpovědi

Přečti si to po sobě a budeš vědět, co máš dělat. Jestliže je vzorný otec, tak pro toho kluka to bude lepší, když spolu nebudete. Než začne nenávidět vás oba a nebo vás bude třískat na hromadu. Celkově jsi toho napsala málo, ale i to je hrozné.

achesa1
Zasloužilá kecalka 908 příspěvků 09.09.15 12:30

Kvuli synovi bys měla odejít. S nasilnickym otcem není šťastně detstvi. Naučí se, ze takhle je to správně. A jednou nezazije syn šťastně partnerství, protože k ženám se bude chovat stejne bez respektu. Správný vztah je založen na respektu a slušnosti.

Miriska
Extra třída :D 14502 příspěvků 09.09.15 12:35

Zůstávat proto, že je dobrý táta, je uplná pitomost. Když budete od sebe, bude táta ještě lepší a tvůj syn nepobere jeho vzor chování. Radila bychsbalit se a jít pryč.

pikola
Generální žvanilka 21628 příspěvků 09.09.15 12:38

Jak může být dobrý tata, když mlátí jeho mámu?

Alouette
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 09.09.15 12:53

Sbal se a uteč. Jestli nemáš blízké ke kterým bys mohla jít existují organizace, které Ti pomohou. Takový člověk se nezmění. Je to klasický scénář - mlátí Tě, pak toho lituje, omlouvá se brečí, ale pak to udělá znova a tak to jde pořád dokolečka. Není to dobré ani pro Tebe ani pro Tvého syna - může mu to udělat do dalšího života v hlavě pěknou paseku. Měla bys myslet na Vás oba sbalit se a odejít.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama