U nás v bytě straší!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
251
Nováček 4 příspěvky 24.05.19 07:20
U nas v byte straší ?!

Ahoj vcera vecer sme s pritelem sli normalne spat jako kazdy vecer, zhasli sme dali si pusu a spali sme. V 4:40 sme se vzbudil a v pokoji u nas kde spime se rozsvitilo :zed: oba sme spali a nikdo na wc nebyl :nevim: a v kuchyni na vrchu linky mame vonavku co sama šplíchá a byla otočená do zdi ????nestalo se to nekomu z vas? Bydlíme tu samy s pritelem

Reakce:
7.straka
Zasloužilá kecalka 872 příspěvků 24.05.19 07:30

Spíš než je strašidlu bych se přikláněla k tomu, že to udělal jeden z vás v polospánku a nepamatuje si to. Můj chlap tuhle v noci pomáhal s prckem a ráno o tom nevěděl. To se stane.

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1710 příspěvků 1 inzerát 24.05.19 07:36

Na duchy nevěřim, všechno se dá nějak vysvětlit - například se zrovna pokoušim přijít na racionální vysvětlení proč u dcery v pokoji „kluk pije vodu“ a proč mi tchyně tvrdí že každý ráno v pět slyší jak se z našeho zamčenýho bytu někdo dobývá, když všichni tři spíme :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.05.19 08:10

Ja teda neverim, ze je neco mezi nebem a zemi.
Muj starsi, kdyz byl jeste maly, tak pravidelne “vidal” pana u nas v obyvaku co mu “vypravel” zezacatku me to desilo, ale bylo mi receno, ze pokud se neboji, tak je to ok.
A mimochodem u nas se taky po smrti myho taty dely veci,! ne ze vy nas strasil. Ale byl tu. Dal nam to najevo a obcas prijde za nami do snu.
@Lily Evans no myslim, ze taky mate navstevu :)

LBureska
Kecalka 191 příspěvků 24.05.19 08:41

Já na duchy věřím. Kamarádka na výšce mi říkala, jaké divné věci se dějou u nich doma, přemisťování věcí, otevírání dveří, chůze na schodech a jednou v odraze zrcadla viděla muže v klobouku. Když to začalo být neúnosné, tak si pozvali nějakého senzibila a ten jim řekl, že mají v garáži pod podlahou pohřbeného člověka. V garáži začali kopat a našli kostru, nechali ji pohřbít a od té doby mají klid…

Lalelale
Závislačka 4769 příspěvků 24.05.19 08:50

@LBureska tak to je síla. Myslíš, že si to kamarádka nevymyslela?

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1710 příspěvků 1 inzerát 24.05.19 09:15
@Anonymní píše:
Ja teda neverim, ze je neco mezi nebem a zemi.
Muj starsi, kdyz byl jeste maly, tak pravidelne “vidal” pana u nas v obyvaku co mu “vypravel” zezacatku me to desilo, ale bylo mi receno, ze pokud se neboji, tak je to ok.
A mimochodem u nas se taky po smrti myho taty dely veci,! ne ze vy nas strasil. Ale byl tu. Dal nam to najevo a obcas prijde za nami do snu.
@Lily Evans no myslim, ze taky mate navstevu :)

Tak my bydlíme ve starém domě, sice nově zrekonstruovaný byt, ale do sklepa třeba odmítám chodit po setmění, máme obrovský sklep, několik místností, v jedné jsem ještě ani nebyla, po osmi letech co tu bydlím :mrgreen: Tohle má ovšem logické vysvětlení - že jsem posera!
Nicméně historka s kostrou pod garáží v různých variantách koluje, osobně to tipuju spíš na urban legend :)

LBureska
Kecalka 191 příspěvků 24.05.19 09:23

@Lalelale určitě ne, říkala to několikrát a popisovala to tak sugestivně, že by si to těžko vymyslela.

Azeretereza
Závislačka 2844 příspěvků 24.05.19 12:18

Když jsme bydleli s bývalým přítelem v první garsonce, tak po nějakým čase se nám občas začala vypínat sama od sebe televize přesně ve 12 v poledne. Ne každej den, nemělo to žádnou logiku, prostě sem tam se to někdy vypnulo. Pátrali jsme v nastavení, nikde jsme nic nenašli. Byl tam náš duch a měli jsme ho rádi :mrgreen: Ted co bydlím sama, tak zatím nic, mám psa - dokud je v klidu, jsem v klidu i já.

K tvojí historce - taky bych si myslela, že to spíš někdo udělal v polospanku, ale teda vyděsilo by mě to řádně.

Kiminkkka
Kecalka 302 příspěvků 24.05.19 12:27

Já třeba věřím na duchy.. no na duchy :think: veřím, že tu určitě je nějaká jejich energie nebo něco čím se s námi chtějí spojit :) Když se u nás začne něco dít, co si neumím vysvětlit, tak začnu mluvit nahlas s dědou nebo prababičkou, kteří jsou už po smrti a myslím si, že nás přišli navštívit :) Dokud nám nedělají nic zlého, tak se jich nebojím, ale je to někdy děsivé, když kocour čumí a mňaučí na něco, co tady není :D

A jinak zábavná historka - koupili jsme si v Lidlu lampičky do ložnice, které se zapínají na dotyk a mají tam i stupnici jak moc chceš, aby svítila a měníš si tam i barvy toho světla. A v noci se mi několikrát stalo, že se lampička sama zapla a začala měnit barvy nebo se ztmavovala a zesvětlovala no fakt jak v hororu.. jako první tři noci jsem se docela i bála a pokaždé jsem budila chlapa, aby mi tu lampičku vypnul :zed: a pozorováním jsem zjistila, že to dělá jenom, když mám u té lampičky položený telefon (asi nějaké vlny/signály) a to tu lampičku uplně zblblo, ale pár dní jsem měla bobky být v ložnici třeba sama. Teď se tomu směju že jo :pankac: :D

Lalelale
Závislačka 4769 příspěvků 24.05.19 13:10
@Lily Evans píše:
Tak my bydlíme ve starém domě, sice nově zrekonstruovaný byt, ale do sklepa třeba odmítám chodit po setmění, máme obrovský sklep, několik místností, v jedné jsem ještě ani nebyla, po osmi letech co tu bydlím :mrgreen: Tohle má ovšem logické vysvětlení - že jsem posera!
Nicméně historka s kostrou pod garáží v různých variantách koluje, osobně to tipuju spíš na urban legend :)

Jn právě, já už několikrát slyšela urban legend se zvejkackou ve vlasech a nevychovanou rodinkou v mhd - pokaždé vyprávěnou jako vlastní zážitek. Nechápu, co na tom lidi tak láká, si tak vymýšlet. Do nikoho z nich bych to neřekla :nevim:

Váš příspěvek
Reklama