Úbytek váhy v 13 tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LL
Ukecaná baba ;) 1057 příspěvků 29.10.10 10:44
ubytek váhy v 13 tt

Dobrý den, mám jen takoví dotaz.
Manželka je ve 13tt a shodila asi 1kg já jí říkam že to nevadí že se to může stát, ale přesto bych se rád zeptal na vaše názory. Mockrát vám děkuji a přeji krásný den LL :-)

Reakce:
kovinka2
Kecalka 441 příspěvků 29.10.10 10:47

Dobrý den.je to úplně normální.kdyby ale třeba zhubla 5-6 kilo to už je potom horší ale jedno kilo se stratí.možná je to tím,že má nevolnosti nebo třeba nemá chuť na jídlo co předtím jedla.stává se to spoustu těhulkám.

Pavla23
Extra třída :D 10652 příspěvků 29.10.10 10:50

zdravím :mavam: já jsem ve 14tt a shodila jsem 4 kg (a to si nemyslím že jsem neměla nadváhu na 175cm mám teď 64kg) dr.říkal že je to ještě v normě pokud to nebude víc a nebude mi špatně.myslím že kilčo je dobrý :) prostě nemá chuť :palec:

Terrad
Extra třída :D 14535 příspěvků 29.10.10 10:50

Ahoj, já jsem do 12 týdne zhubla 12 kilo, ale o těhotenství jsem nevěděla. Takže jsem se Dr. ptala jestli to nějak nevadí a řekla, že pokud jsem jedla vyvážené jídlo, tak hubnutí určitě nevadí. Pak jsem zhubla další 2 a od té doby jde váha už jen nahoru :mrgreen: :oops: . Důležité je, jak se daří miminku :palec: .

Uju
Kelišová 6622 příspěvků 29.10.10 13:02

Já zhubla v druhém měsíci 12Kg(jasný po operaci se žlučníkem), bylo mi řečeno, že je zas rychle naberu. No, a zatím jsem ještě nenabrala ani 1Kg (jsem v 16 týdnu. Ale jsem odjakživa obéza takže si má asi mimčo z čeho brát. Jinak s první dcerou jsem hubla do 6 tého měsícecca -8Kg no 7-9 měsíc jsem to zase dohnala A holka se narodila v pořádku.
Takže pokud je na kontrolách všechno OK tak váhu bych vůbec neřešila. U každýho to může být podle mého úplně jinak.

hanulkak
Kecalka 104 příspěvků 16.01.14 09:48

Dobrý den, jsem ve 14. týdnu, moje váha byla 76 kg a ted mam 72,5, vidim, jak se mi kulatí malinko bříško, cítím to, ale váha padá. je teda fakt, že jsem trpěla nechutenství, ale už se mi to zdá dost kilo. začíná mě to trochu znervoznovat. díky za zkušenosti a rady.

jeřáb
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 16.01.14 09:52

V prvnim tehotenstvi jsem zhubla skoro 10 kg. Z 85 na 75. Nikdo to neresil protoze dite bylo ok a nekdy pred 20tt jsem zacala pomalu pribirat ( nezvracela sem, jen sem zacala jist pravidelne). Tak neboj obcas se to stane.

hanulkak
Kecalka 104 příspěvků 16.01.14 09:54

Díky za uklidnění. za 14 dní jdu na gyndu, tak se zeptám radši, pro svůj klid.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Muž roku Jiří Kmoníček: Čekal jsem lechtivé zprávy, ale ne fotky penisu od muže

Nejkrásnější Muž Česka Jiří Kmoníček (24) je po vítězství v soutěži krásy na... číst dále >

Nevlastní sestra Aťky Janouškové na jejím pohřbu: Měla bych po ní dědit!

Poslední rozloučení s Aťkou Janouškovou přineslo jedno překvapení. Do... číst dále >